Koncert “Dzieciaki Dziękują” [DUŻO ZDJĘĆ]

0
856

6 czerwca 2017 r. o godz. 17:00 w Klubie Batalionowym w Zamościu odbył się uroczysty koncert zespołów artystycznych Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zatytułowany „Dzieciaki Dziękują”. Był to koncert podsumowujący pracę w roku szkolnym 2016/2017.

Na scenie zaprezentowały się zespoły artystyczne naszej placówki – Zespół Tańca Nowoczesnego „Raptis”, Zespół Taneczny „Kornelki”, soliści Zespołu Wokalnego MDK, Zespół teatralno – taneczny „Gwiazdki” oraz Grupa teatralna.

Koncert był okazją do wręczenia statuetek „Dzieciaki Dziękują – Zamość 2017”. Jest to honorowa nagroda stworzona przez MDK Zamość przy współpracy z Zarządem Osiedla Kilińskiego, przyznawana od 2013 r. na wniosek dzieci osobom dorosłym, zaangażowanym w pracę na ich rzecz „za wspaniałe serce, uśmiech oraz pomoc dzieciom naszego miasta”. Laureatami nagrody „Dzieciaki Dziękują” są politycy, urzędnicy, nauczyciele, osoby zaangażowane w pracę z osobami niepełnosprawnymi, księża, lekarze, przedstawiciele służb porządkowych, artyści, społecznicy, dziennikarze oraz sportowcy.

Laureatami nagrody – „Dzieciaki Dziękują” – Zamość 2017, uhonorowanymi statuetkami zostali:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments