Wojciech Sumliński ponownie odwiedzi Zamość

0
1079
GAIA

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, autor głośnych „Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego”, opisujących powiązania byłego prezydenta ze służbami WSI, ponownie przyjedzie do Zamościa. W grudniu ubiegłego roku dziennikarz promował w naszym mieście swoje dwie książki „Oficer” i „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”. Tym razem przedstawi zamojskim czytelnikom swoją najnowszą powieść – „ABW”.

„ABW” – to historia zwykłych ludzi postawionych w niezwykłej sytuacji, ujawniająca opatrzone klauzulą tajemnicy i najwyższej tajności szokujące szczegóły działania polskich służb specjalnych…
odkrywająca mroczne sekrety polskiego kontrwywiadu i pokazująca, że są rzeczy straszniejsze, niż śmierć…
historia zadająca kłam twierdzeniu, że są prawdy zbyt prawdziwe, by o nich opowiadać.

To historia niezwykła i niepokojąca, opowiadająca o świecie, w którym wszystko jest iluzją…
historia odpowiadająca na pytanie, dlaczego w ostatnim ćwierćwieczu nie wykryto ani jednego sprawcy z licznych spektakularnych morderstw, nie wyjaśniono ani jednego przypadku z wielu głośnych samobójstw, nie odzyskano ani jednej złotówki ze zdefraudowanych i wytransferowanych za granicę miliardów złotych – czytamy w opisie książki.

Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim odbędzie się 13 czerwca 2017 r. (wtorek) w Hotelu Koronny w Zamościu ul. Koszary 7 i rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

 

Wojciech Sumliński (ur. 15 kwietnia 1969 w Warszawie) – polski dziennikarz, absolwent psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (wcześniej Akademia Teologii Katolickiej). Pracował w „Życiu”, „Gazecie Polskiej” i „Wprost”. Autor licznych reportaży i programów w TVP: „Oblicza prawdy” o działalności SB i magazynu śledczego „30 minut”. Autor książki „Teresa Trawa Robot” o tajnych operacjach specjalnych SB oraz autor scenariusza filmowego o śmierci ks. Popiełuszki napisanego dla Agencji Filmowej TVP. Obecnie współpracuje z Frondą, magazynem śledczym „Focus” oraz Polonią Christiana, pisze kolejne książki i jest redaktorem naczelnym Tygodnika Podlaskiego oraz zastępcą redaktora naczelnego ”Głosu Katolickiego”.

Poniżej zdjęcia z wizyty Wojciecha Sumlińskiego w Zamościu, 8 grudnia 2016 r.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments