GAIA

 

Ranking Szpitali 2017 opracowało Centrum Konsultacyjne Medical Ranking wydawnictwa medycznego Termedia. Do szpitali w całej Polsce wysłano ponad 2 tys.zaproszeń do udziału w badaniu.

„Ankiety, o których wypełnienie poproszono szpitale, zostały opracowane przez zespół ekspertów w poszczególnych dziedzinach (pracownicy NFZ, profesorowie, konsultanci wojewódzcy i krajowi). Stworzyli oni system wag i algorytmów, na których podstawie oceniono oddziały. Brano pod uwagę m.in. zakres diagnostyki dostępnej w szpitalu, liczbę wykonywanych procedur leczniczych, współczynnik zakażeń pooperacyjnych, a także liczbę monitorowanych łóżek w pododdziale intensywnej opieki i lekarzy ze specjalizacją  z kardiologii zatrudnionych w oddziale. Na pozycję na liście wpłynęła również liczba łóżek i sal operacyjnych na oddziale”.
Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Zamojskiego Szpitala Niepublicznego znalazł się na 32 miejscu

- reklama-
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Że wogóle się znalazla to dziwne…

Anonimowo

Jak dla mnie zamojska ortopedia jest na ostatnim miejscu na świecie pod względem podejścia do pacjenta jak i pod względem stawiania diagnoz oraz wykonywania zabiegów. W miastach sąsiadujących przeprowadza się dużo poprawek po ,,ZAMOŚCIU’. Ja osobiście nie polecam tej instytucji i obecnie przeniosłam się do Janowa Lubelskiego i tą placówkę serdecznie polecam

Anonimowo

szkoda ze nie wzięli pod uwagę ilość ludzi zarażonych gronkowcem złocistym w czasie pobytu, masakra!!!!

Anonimowo

dokładnie,niech wystartują w rankingu zarażonych gronkowcem ;