GAIA

Po ubiegłorocznym sukcesie Plaży Open w Zamościu, trudno się dziwić, że siatkówka plażowa wraca na Rynek Wielki.Cykl turniejów siatkówki plażowej zawita wzorem ubiegłego roku do pięciu polskich miast. Rozgrywki zaczynają się w Gdańsku 30 czerwca. Zamość jest drugim miastem. Następnie plażówka pojedzie do Łodzi, Rybnika, by zakończyć trasę w Białymstoku.

W ubiegłym roku zostaliśmy posądzeni za zbyt odważne zdjęcia. Zastanawiamy się więc teraz czy cenzurować czy też nie? A Wy jak sądzicie?

W Zamościu Plaża Open zagości w weekend 7-9 lipca, oczywiście na Rynku Wielkim. Już dzisiaj zapraszamy, więcej szczegółów wkrótce.Tak było rok temu, część zdjęć została lekko ocenzurowana 🙂

Fot. swiatloczuly.pl

- reklama-
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Mysle ze taka cenzura jeszcze bardziej dziala na umysl i powoduje to, iz ma sie wrazenie, ze te siatkarki nic na sobie nie maja. A chyba nie taki jest cel tych zdjec. Ich celem jest relacja siatkowki plazowej. To co w burkach maja grac?

Anonimowo

Każdy widzi co chce-piękno należy pokazywać -zakryte traci na wartości.Jak będą grały w burkach nikt tego nie będzie chciał oglądać.