Dzień Dziecka w “Stylowym”

0
891

CKF “Stylowy” serdecznie zaprasza na Dzień Dziecka w Kinie w niedzielę 28 maja 2017. W repertuarze – filmowy hit wiosny „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu.

Tego dnia w holu kina odbędą się zawody młodych konstruktorów i walki robotów Lego Sumo z Robonauka.pl (w godz. 12:00-14:30) oraz turniej szachowy z Zamojskim Centrum Wystawowym „Szachy Świata” (początek o godz. 15:00). Zapraszamy do udziału w proponowanych konkurencjach, kibicowania oraz oglądania na żywo zmagań turniejowych.

PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH (hol główny CKF Stylowy)

12:00-14:30 – rozgrywki turniejowe robotów Lego Sumo oraz konkurencje dla dzieci z użyciem zestawów Lego Wedo – szczegółowe informacje i zapisy: http://www.robonauka.pl/news/zawody-mlodych-konstruktorow-oraz-turniej-robotow-legosumo-robonauka-2017/

15:00 – turniej szachowy – szczegółowe informacje i zapisy: „Szachy Świata” Andrzej Czochra tel. 606 966 403

Bilety: filmy 2D – 15 zł (ulg.), 17 zł (norm.); filmy 3D – 17 zł (ulg.), 20 zł (norm.), atrakcje w holu kina – wstęp wolny.

Repertuar i rezerwacje: www.stylowy.net

PARTNERZY: Robonauka.pl, Zamojskie Centrum Wystawowe „Szachy Świata”

Poprzedni artykułFirma poszukuje pracowników
Następny artykułKawiarnia Mazagran zaprasza na Cupping, czyli degustację pysznej kawy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments