Mistrzostwa Europy ERSF w Foxoringu

0
1004

W dniach 12-14 maja 2017 r. Gmina Zamość będzie gościła około 100 najlepszych zawodników i zawodniczek z Ukrainy, Mołdawii, Słowacji, Rosji oraz Polski.

Biegacze wezmą udział w  Międzynarodowych Zawodach w Radioorientacji Sportowej w ramach IV Memoriału im. Zdzisława Strzemiecznego – Honorowego Obywatela Gminy Zamość, które są jednocześnie Mistrzostwami Europy Europejskiej Federacji Radioorientacji Sportowej dla kategorii wiekowej zawodników od 14 do 60 lat.

Zawody będą rozgrywane w trzech konkurencjach: w dniu 12 maja w godzinach popołudniowych odbędzie się konkurencja foxoring (łączy klasyczną radioorientację sportową z biegiem na orientację) w paśmie 3,5 MHz, a w dniu 13 maja w godzinach porannych „klasyk” w paśmie 144 MHz. Obie konkurencje odbędą się na terenach leśnych pomiędzy Szewnią, a Lipskiem Polesiem; a w niedzielę rano sprint w paśmie 3,5 MHz zaplanowano na terenie lasu Kąsewiczka.

Więcej informacji o radioorientacji sportowej i zawodach znajduje się na stronie internetowej organizatora – www.azymutsiedliska.cba.pl.

 

Poprzedni artykuł“Leśmian w kryminale” – Spotkanie autorskie z Marcinem Wrońskim
Następny artykułWygrajmy siłownię dla ogródka Jordanowskiego! Głosowanie już ruszyło
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments