Jest wakat w zamojskim Urzędzie Miasta

0
1052
- reklama-

Prezydent Zamościa ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta Zamość. Poszukiwany jest podinspektor ds. ewidencji gruntów i budynków w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami.

Osoba ubiegająca się o posadę powinna mieć wykształcenie wyższe, preferowanym kierunkiem jest geodezja. Jak czytamy w ogłoszeniu – wymagana jest znajomość przepisów prawa wynikających z następujących ustaw: o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, kodeksu postępowania administracyjnego, a także znajomość przepisów ustawy: prawo geodezyjne i kartograficzne oraz rozporządzenia w sprawie ewidencji gruntów i budynków.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: aktualizacja operatu ewidencji gruntów i budynków, kontrola danych ewidencyjnych i aktualizacja operatu ewidencyjnego wg zawiadomień z ksiąg wieczystych, wydawanie decyzji dotyczącej ponownej klasyfikacji gruntów, sporządzanie zestawień zbiorczych objętych ewidencją, archiwizacja danych ewidencyjnych.

Szczegóły oferty TUTAJ

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments