Jest wakat w zamojskim Urzędzie Miasta

0
1061

Prezydent Zamościa ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta Zamość. Poszukiwany jest podinspektor ds. ewidencji gruntów i budynków w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami.

Osoba ubiegająca się o posadę powinna mieć wykształcenie wyższe, preferowanym kierunkiem jest geodezja. Jak czytamy w ogłoszeniu – wymagana jest znajomość przepisów prawa wynikających z następujących ustaw: o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, kodeksu postępowania administracyjnego, a także znajomość przepisów ustawy: prawo geodezyjne i kartograficzne oraz rozporządzenia w sprawie ewidencji gruntów i budynków.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: aktualizacja operatu ewidencji gruntów i budynków, kontrola danych ewidencyjnych i aktualizacja operatu ewidencyjnego wg zawiadomień z ksiąg wieczystych, wydawanie decyzji dotyczącej ponownej klasyfikacji gruntów, sporządzanie zestawień zbiorczych objętych ewidencją, archiwizacja danych ewidencyjnych.

Szczegóły oferty TUTAJ

Poprzedni artykułWygrajmy siłownię dla ogródka Jordanowskiego! Głosowanie już ruszyło
Następny artykułKoncert Maryli Rodowicz w Zamościu! :)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments