- reklama-

 

Wystartowała akcja „Nestle Porusza Polskę” mająca aktywizować Polaków i zachęcać ich do prowadzenia zdrowego trybu życia.  Do wygrania jest siłownia plenerowa od firmy Nestle.

Trafi ona do gminy, która w głosowaniu internetowym zdobędzie największą liczbę punktów. Urząd Miasta Zamość zgłosił do konkursu lokalizację przy ul.Kiepury (ogródek Jordanowski). To tereny często użytkowane przez mieszkańców miasta. W okolicy jest nowo powstałe osiedle mieszkaniowe, jest więc potrzeba utworzenia w tym miejscu siłowni plenerowej. Głosowanie trwa od 10 maja do 30 czerwca 2017 na www.nestleporusza.pl

Siłownie na świeżym powietrzu stają się coraz bardziej popularne. Sprawdzają się w okolicy szkoły, placu zabaw, parku, domu seniora, osiedli mieszkaniowych czy terenów rekreacyjnych. Ich zaletą jest ogólnodostępność – ćwiczyć może każdy, za darmo o dowolnej porze dnia. Koszt zakupu urządzeń treningowych i organizacji siłowni pod chmurką ponoszą zazwyczaj gminy. Siłownie na świeżym powietrzu stały się wśród mieszkańców na tyle popularne, że projekty takich miejsc coraz częściej pojawiają się jako propozycje do budżetu partycypacyjnego. Niestety, nie każda gmina może przeznaczyć środki ze swojego budżetu na ten cel. Dlatego firma Nestlé postanowiła wypełnić tę lukę, organizując konkurs dla gmin, zarówno miejskich, miejsko-wiejskich, jak i wiejskich, w ramach inicjatywy „Nestlé porusza Polskę”. Wygraną w konkursie jest 16 siłowni terenowych ufundowanych przez Nestlé.

 

źródło. nestle

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments