Wejdź do Gry

0
1034

Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej zaprasza do włączenia się w zaplanowana na 6 czerwca Grę Miejską z Motywami Włoskimi. Cała zabawa do 9 zadań wymagających sprytu, wiedzy, uważnej obserwacji i umiejętności poruszania się po mieście z mapą.

Chęć udziału w Grze należy zgłaszać do 31 maja 2017 r. bezpośrednio w Informacji Turystycznej w Zamościu lub drogą mailową . Uczestnicy tworzą zespoły od 3 do 5 osób i przyjmują nazwę drużyny. Osoby niepełnoletnie bez opiekunów muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w Grze.
Karta zgłoszenia oraz Regulamin znajduje się na stronie internetowej www.zci.zamosc.pl
Miejsce rozpoczęcia Gry – Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, Rynek Wielki 13, parter ratusza.
Godzina i termin rozpoczęcia – 06.06.2017 r., godz. 16:00

Zasady:
Przed rozpoczęciem Gry dostaniecie: instrukcję, mapę oraz kartę do zapisania poszczególnych miejsc, gdzie rozwiązujecie zadania. Waszym zadaniem będzie rozwiązanie zagadki oraz uzyskanie informacji bądź wskazówki o kolejnym punkcie Gry.
Wszystkie miejsca, w jakich rozwiązujecie zadanie należy wpisać w Kartę Gry. Zadanie wykonujecie w miejscu, w którym Wam je przekazano – tak długo, aż zostanie ukończone. Wówczas uzyskacie wskazówkę, gdzie znajduje się kolejny punkt kontaktowy*.
Każda drużyna otrzymuje potrzebne do rozwiązania zadania wskazówki w poszczególnych miejscach – punktach kontaktowych. Wystarczy uważnie słuchać, czytać i rozglądać się.
Miejsce zakończenia gry – Finał Gry zostanie zdradzone dopiero w ostatnim punkcie kontaktowym (9 zadanie).
Gdyby nie udało Wam się rozszyfrować miejsca, do którego macie dotrzeć lub gdyby wydarzyło się coś, co uniemożliwia dalszą grę – możecie wykonać „telefon ratunkowy” do organizatora – pamiętajcie jednak, że wówczas od ogólnego czasu przejścia trasy Gry odejmujemy 15 minut za każdą podpowiedź.
Pamiętajcie, że stanowicie zespół – żaden z zawodników nie może odłączyć się od grupy.
Po mieście możecie poruszać się wyłącznie pieszo i razem, zgodnie z zasadami bezpiecznego poruszania się po mieście.

 

Poprzedni artykułSOS dla młodzieżowych inicjatyw
Następny artykułRadni postanowili, że popierać nie będą
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments