IV Bieg Wokół Twierdzy Zamość

0
986

Już dzisiaj po raz 4. ulicami miasta przebiegną uczestnicy Biegu Wokół Twierdzy Zamość. Celem biegu jest uczczenie obchodów Dnia Flagi oraz  Święta Konstytucji 3 Maja.

Uroczyste otwarcie Biegu nastąpi o godzinie 11.00 na Rynku Wielkim w Zamościu. Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się uliczkami zamojskiego Rynku Wielkiego i rozpoczną się o godzinie 11.15.  Bieg Główny oraz dla służb mundurowych i nauczycieli rozpocznie się o godzinie 13.00. Start – Rynek Wielki w Zamościu, Meta – Rynek Wielki w Zamościu Trasa biegu – podłoże asfaltowe, betonowe i szutrowe – dystans 5 000 m – Marsz z kijkami nordic walking dla kobiet i mężczyzn – start godz. 13.10 – dystans 5000.

W biegach startować mogą wszyscy chętni: dzieci i młodzież, zrzeszeni i niezrzeszeni oraz pracownicy służb mundurowych i nauczyciele. W Biegu Głównym startują zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat.

Głównym organizatorem Biegu jest Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu przy współpracy: Urzędu Miasta Zamość, KS „Agros” Zamość, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, Zamojskiego Domu Kultury, Okręgowego Kolegium Sędziów LA w Zamościu, UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość, I LO w Zamościu, Sponsorów IV Biegu.

Poprzedni artykułJózef Piłsudski na Solnym
Następny artykułMiliony dla firm z Zamojszczyzny
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments