TOP GIRLS na Majówce

4
1924

Drugi “majówkowy” wieczór należał w Zamościu do muzyki disco polo. Po wczorajszych mocnych brzmieniach, w niedzielę na Rynku zgromadzili się miłośnicy rytmów disco polo.

Na scenie wystąpił zespół Top Girls, który zagrał popularne kawałki taneczne, rozgrzewając publiczność. Koncert poprowadziła niezastąpiona w tej roli Kasia Figura.

Top Girls – pierwszy girlsband wytwórni Greenstar. Zespół tworzą trzy piękne wokalistki Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas.

Dziewczyny pochodzą z różnych regionów kraju jednak to nie przeszkodziło im  w zaledwie kilka miesięcy  podbić serca fanów disco polo.  Na swoim muzycznym koncie Top Girls ma już dwa energetyczne i bardzo gorące teledyski. “Dziś zatańcz ze mną” który ukazał się  w lutym 2016 roku oraz “Czeski film” z  kwietnia 2016r.

Pełny program Zamojskiej Majówki TUTAJ

Poprzedni artykułMamy Derby!
Następny artykułMejk – taneczny wieczór na Rynku
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Disco z pola…

Anonimowo

Nie wiem kto słucha tych Pań,chyba tylko Pan Prezydent skoro ich zaprasza.Niech zaprosi taką osobę gdzie przyjdą tłumy i szkoda kasy naszej nie będzie.

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

Dokładnie szkoda kasy na badziewio a to idzie z naszych pieniędzy!!!

Tomasz Krywionek

Panie Anonim, widzimy że dyskutuje Pan kilkoma wpisami sam ze sobą z tego samego IP 🙂 Proszę się uśmiechnąć, wyjść z domu może? 🙂