Derby dla Hetmana – pomeczowe komentarze trenerów

0
1093
GAIA

DERBY DLA HETMANA
W niedzielę drugie zwycięstwo pod wodzą Marka Motyki odniósł zespół z Zamościa. Hetman w derbach Zamojszczyzny pokonał 2:0 na wyjeździe Ładę 1945 Biłgoraj. Trzy punkty „biało-zielono-czerwonym” zapewnili Szymon Solecki oraz Przemysław Kanarek.

KOMENTARZE
Ireneusz Zarczuk (trener Łady 1945 Biłgoraj):- Wygrał dzisiaj zespół skuteczniejszy i można też powiedzieć po chłodnej analizie pomeczowej, że i lepszy piłkarsko. Staraliśmy się zniwelować te braki ambicją, chęcią i zaangażowaniem. Mieliśmy swoje sytuacje, ale niestety ich nie wykorzystaliśmy.
Krzysztof Krupa (asystent Marka Motyki):- Szybko strzelony gol z rzutu karnego przez Szymona Soleckiego ustawił wynik spotkania. Byliśmy po tym trafieniu w komfortowej sytuacji. Pierwsza połowa była wyrównana, bo nasz rywal również stworzył sobie kilka sytuacji. Łada szczególnie zagrażała nam po stałych fragmentach gry. W drugiej odsłonie uwidoczniła się nasza znaczna przewaga. Mieliśmy dwie poprzeczki, a gospodarze mieli jedną. Uważam, że wynik 2:0 jest sprawiedliwy. Mogliśmy pokusić się o strzelenie większej ilości bramek, ale musimy szanować ten rezultat.
NASTĘPNA KOLEJKA
Już w środę (3maja, 17:30) Hetman podejmie na własnym terenie Lutnię Piszczac. Natomiast Łada 1945 uda się na wyjazdowe spotkanie z liderująca w tabeli Chełmianką Chełm.
Łada 1945 Biłgoraj- Hetman Zamość 0:2 (0:1)
Bramki: Szymon Solecki 4′ (rzut karny), Przemysław Kanarek 60′
Łada: Szawara- Misiarz, Sobótka, Mulawa, Kuliński, Kubisz (75′ Konopka), Mazurek (46′ Birut), Steskiv, Rataj (65′ Czok), Dorosz (65′ Pyda), Perin
Hetman: Skrzypek- Bubeła (88′ Luterek), Kanarek, Solecki, Daszkiewicz, Kupisz, Markowski, Kamiński (79′ Baran), Omański (60′ Otręba), Drozd (86′ Czady), Ziółkowski
Żółte kartki: Grzegorz Mulawa- Łukasz Bubeła
Sędziował: Piotr Kasperski (Lublin)

Paweł Wróbel

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments