Z lubelskiego lotniska polecimy do Werony

0
807

W rozkładzie Portu Lotniczego Lublin pojawi się nowe, atrakcyjne połączenie. Linie Small Planet będą oferowały loty do włoskiej Werony. Pierwszy lot z Lublina do Werony już w grudniu tego roku.

Połączenia do Werony będą realizowane w sezonie zimowym od 23 grudnia do 24 lutego 2018 roku raz w tygodniu, w sobotę. Górzyste tereny tego włoskiego miasta przyciągają turystów uprawiających sporty zimowe. Z  lotniska w Świdniku samolot wystartuje o godz. 14.30, a w Weronie wyląduje o 16.15. W lot powrotny wyruszy z portu Villafranca o godz. 11:55. W Lublinie wyląduje o 13.40. Ceny biletów w systemie rezerwacyjnym przewoźnika zaczynają się od 299 zł.

A już w najbliższe wakacje  z lubelskiego portu lotniczego będzie można wylecieć do słonecznej Barcelony, Heraklionu i Burgas. Do Barcelony samoloty zaczną latać od 1 maja. Połączenia do Heraklionu i Burgas wystartują odpowiednio 14 i 19 czerwca. Loty te obsługiwać będą także Linie Small Planet. Linie Wizz Air natomiast od od 21 maja oferować będą loty z Lublina do Liverpoolu, a od 25 sierpnia do stolicy Ukrainy – Kijowa. Z Izraelem Lublin połączą Polskie Linie Lotnicze LOT, które od 19 czerwca zabiorą pasażerów do Tel Awiwu. Z Izraelem Lublin połączą Polskie Linie Lotnicze LOT, które od 19 czerwca zabiorą pasażerów do Tel Awiwu.

W sezonie letnim, Ryanair przywróci połączenie z Dublinem, które realizowane będzie w formule sezonowej dwa razy w tygodniu. Częściej, bo cztery razy w tygodniu, przewoźnik zabierze też pasażerów do Londynu (Stansted). Z kolei Wizz Air na trasie do Oslo (Torp) i Doncaster (Sheffield) zwiększy liczbę rejsów z dwóch do trzech operacji tygodniowo w szczycie sezonu.

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments