Kolarze wystartują po Puchar. Będą utrudnienia w ruchu

0
935

Na szosach Zamojszczyzny w najbliższy weekend rozegrany zostanie Puchar Polski w kolarstwie. Wystąpią utrudnienia w ruchu.

W sobotę, 22 kwietnia, o godz. 14:00 rozpocznie się jazda indywidualna na czas na trasie Kalinowice Szkoła – Zalesie – Kalinowice meta. Zakończenie jazdy planowane jest na godz. 18:30. Odcinek drogi w tych godzinach będzie całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego. W związku z tym kierowcy powinni skorzystać z innych tras. W dniu 23 kwietnia (niedziela) od godz. 10:30 odbędą się etapy wyścigu ze startu wspólnego na trasie Kalinowice – Rachodoszcze – Boża Wola – Majdan Ruszowski – Łabunie – Ruszów- Kolonia Ruszów- Białowola- Kalinowice. Zakończenie planowane jest na godz. 16:00. Tego dnia wyścig będzie rozegrany przy ruchu częściowo ograniczonym tzn. ruch będzie ograniczony tylko na czas przejazdu grupy kolarzy.

Organizatorzy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zastosowanie się do poleceń służb porządkowych i Policji. Przepraszają również za wszelkie związane z wyścigiem utrudnienia.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments