Marek Marcola opowie o Tajlandii i Kambodży

0
712

Marek Marcola, podróżnik, fotografik oraz autor publikacji podróżniczych 26 kwietnia będzie gościem Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.

Spotkanie (początek godz. 10) skierowane jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i wszystkich zainteresowanych. Marek Marcola zabierze swoich słuchaczy w wirtualną podróż do Kambodży i Tajlandii. Opowie o kulturze, życiu społecznym i historii tych krajów.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 84 638 49 39 wew.25

Marek Marcola – 55 – latek, urodzony i zamieszkały w Zwierzyńcu na Roztoczu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, wieloletni pracownik administracji państwowej i samorządowej. Obecnie wolny zawód. Od 35 lat podróżnik – amator z 76 krajami na koncie, który postawił swoje stopy na 6 kontynentach, był przy murach chińskim i berlińskim oraz porównał piramidy egipskie z meksykańskimi. Udało mu się zobaczyć najwyższe góry świata i najwyższy wodospad, być na sawannie, pustyni, stepie, w dżungli, buszu i tundrze oraz odwiedzić wiele ze sztandarowych zabytków świata, a także imponujących miast, jak Sydney, Kair, Singapur, Szanghaj, Delhi, Meksyk, Tokio czy Jerozolima.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments