Weekendowe sukcesy zawodników Agrosu

0
867

Miniony weekend obfitował w medale dla zawodników sumo oraz zapaśników KS Agros Zamość.

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w sumo, które rozegrano w miniony weekend w Strzelcach Opolskich. I miejsce Mistrzostw Polski Seniorów w kategorii 92 kg zajął Jakub Darmochwał, który wygrał także w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Wybrany został też najlepszym zawodnikiem Mistrzostw.

Brązowe medale Mistrzostw Polski Seniorów zdobyły Weronika Ryło w kategorii 55 kg oraz Maddalena Radom w kat. 80 kg. Ta druga zdobyła też srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kat. 75 kg.

Brązowe medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski zdobyły Edyta Siemkowicz w kat. 65 kg oraz Iwona Łyp w kat. 75 kg.

W Janowie Lubelskim w ostatni weekend rozegrano także Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Tam I miejsce w kategorii wagowej 100 kg zajął zawodnik Agrosu Zamość Jakub Antoszewski.