Ostanie miejsca na bezpłatne badania

0
986

Niebawem zakończy się rejestracja na bezpłatne badania USG dla kobiet – usg narządów kobiecych (jajniki, macica) oraz USG dla ciężarnych. Zostały ostatnie miejsca, z przewidzianych przez organizatorów kilkuset wolnych terminów.

Nowotwory jajników należą do najbardziej podstępnych. Rozwijając się, rak jajnika długo nie daje objawów. Za pomocą ultrasonografii można wykryć nawet kilkumilimetrowe zmiany.

Badania będą się odbywały w dniach 5 – 7 kwietnia 2017r. w Zamościu w Hotelu Jubilat. Aby skorzystać z badań, należy zarejestrować się telefonicznie.
84 638 55 12
84 638 80 90
84 638 80 91

Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii organizuje w tym czasie szkolenie ultrasonograficzne dla lekarzy ginekologów i położników z całej Polski. W ramach szkolenia, jego uczestnicy zbadają nieodpłatnie setki kobiet na wysokiej klasy sprzęcie USG. Badania są bezpłatne, nie trzeba skierowania i nie ma rejonizacji.

Zapraszamy wszystkie chętne Panie do skorzystania z możliwości wykonania wysokiej jakości badania. Kolejna szansa na takie badania będzie dopiero w październiku.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments