Rok 2017 młodzi artyści kół plastycznych prowadzonych przez mgr Marię Śliczniak – nauczycielkę z doświadczeniem pedagogicznym, wiedzą o sztukach plastycznych i niezmiennie pasjonatką twórczości plastycznej dzieci i młodzieży, rozpoczęli nagrodami za pracę lat ubiegłych.

Nagrodą jest Stypendium Artystyczne w dziedzinie plastyki przyznawane przez Marszałka Województwa Lubelskiego. Otrzymali je:

JUDYTA  KUDUK, ALICJA ŁASZKIEWICZ, EWA BURDZY, JUSTYNA KORNELUK, PAULA TETYCH z koła plastycznego „OKRĄGLAK” przy Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Zamoyskiego.
ANIA JABŁOŃSKA,  KORNELIA GAJEWSKA,  EWA MISZTAL z koła plastycznego Stowarzyszenia „DRUKARNIA WYOBRAŹNI”.

Sukcesy uczestników grupy plastycznej „ OKRĄGLAK” przy Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Zamoyskiego:

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Moje Boże Narodzenie” – nagroda – Julia Burda, wyróżnienie – Weronika Zamojtel, wyróżnienie wystawą – Marcelina Chachuła

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Anioły – muśnięcie skrzydeł” – nagroda  –  Miłosz Lenard

XI Konkurs Plastyczny „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” – nagroda – Weronika Zamojtel, Judytka Kuduk, Justyna Korneluk, Marcelina Chachuła

X Ogólnopolskie biennale „Rok Polski w tradycji i obyczajach” – nagroda  – Judytka Kuduk

II Wojewódzki Konkurs Plastyczny  „Przystanek Aniołowo – Anioły w zimowej szacie” – nagroda – Weronika Zamojtel

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Anioł 2017” – wyróżnienie  –  Miłosz Lenard

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój świat 2017 – Pejzaż” – wyróżnienie  – Julka  Burda, Judyta Kuduk

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kotki w kropki” – wyróżnienie  – Judyta Kuduk

FAI Young Artists  Contest „Ponad chmurami” – etap rejonowy  -nagroda – Bartek Burda, Julia Burda, Weronika Zamojtel, Madzia Borowiec, Justyna Korneluk

FAI Young Artists  Contest „Ponad chmurami” – etap ogólnopolski  – nagroda – Justyna Korneluk

V Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Szlakiem Orlich Gniazd”  – nagroda – Julia Burda

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Podwórko – Bajkowe podwórko” – wyróżnienie wystawą – Julia Burda

 

Sukcesy uczestników grupy plastycznej Stowarzyszenie „ DRUKARNIA WYOBRAŹNI”:

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie” – nagroda – Oskar Wróbel, wyróżnienie – Kinga Mazur, wyróżnienie wystawą – Lena Wołoch, Ania Jabłońska

XI Konkurs Plastyczny „ Anioły, Aniołki, Aniołeczki” – nagroda – Wiktoria Madej, Natalia Misztal, Kinga Mazur

X Ogólnopolskie biennale „Rok Polski w tradycji i obyczajach” – nagroda – Ania Jabłońska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Anioł 2017″ – wyróżnienie – Miłosz Lenard

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój świat 2017 – Pejzaż” – wyróżnienie wystawą – Natalia Misztal

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat w oczach najmłodszych – kwitnący ogród” – wyróżnienie – Ania Jabłońska

FAI Young Artists  Contest „Ponad chmurami” – etap rejonowy – nagroda – Gaja Kondrat, Kornelia Typek, Ania Jabłońska, Oskar Wróbel

FAI Young Artists  Contest „Ponad chmurami” – etap ogólnopolski – wyróżnienie – Ania Jabłońska

V Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Szlakiem Orlich Gniazd” – nagroda – Kornelia Gajewska , wyróżnienie – Lena Wołoch

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Podwórko – Bajkowe podwórko” – nagroda – Ewa Misztal, wyróżnienie wystawą – Ania Jabłońska

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Przełajem przez Ziemię Jeleniogórską”- nagroda – Kornelia Typek

 

Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments