Potrzebna pomoc poszkodowanym w pożarze

3
1854

W czwartek 16 marca,  około godziny 4 rano, doszło w Kalinowicach do pożaru budynku mieszkalnego. W wyniku tego zdarzenia ucierpiała Rodzina Państwa Kołodziejczuk. Budynek był nowy, rodzina zamieszkiwała go od niespełna trzech lat. Obecnie nie jest jeszcze znana przyczyna pożaru. Państwo Kołodziejczuk zatrzymali się u najbliższych.

Osoby pragnące wesprzeć poszkodowanych, mogą dokonywać wpłat na konto Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej: 0712 4028 1611 1100 1005 6989 73 z dopiskiem Monika Kołodziejczuk.

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na pomoc finansową dla pokrzywdzonej Rodziny.

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kate

A czy nowy dom byl ubezpieczony od ognia ? Jesli stac kogos na budowe domu to i na ubezpieczenie za 200 zl a pozniej prosic o pomoc i jalomuzne

Joa
Reply to  Kate

Ciekawa jestem czy Ty w ogóle od czegoś jesteś ubezpieczona. Od myślenia na przykład

Anonimowo

dom nie byl ubezpieczony budowalismy go od 10 lat kazda zlotowke wkladalismy w niego nie pomyslelismy ze moze cos takiego sie stac od 2ch. lat mieszkalismy i konczylismy go w srodku. ale nie zycze nikomu widoku palacego sie jego calego dobytku i tej niemocy czekajac na straż nie mozna tego opisac jest zlosc zal, bol , krzyk, wszystko naraz w jednym czasie jak ktos tego nie przezyl niech nie wypowiada sie bo jeden mozna zbudowac w rok a na drugi cale zycie trzeba pracowac.