Chcesz promować lub sprzedawać swoje produkty podczas Kiermaszu Wielkanocnego w Niedzielę Palmową? Zgłoś się do Zamojskiego Domu Kultury.

Kiermasz Wielkanocny od 41 lat organizowany jest w Niedzielę Palmową w Zamościu. Na Rynku Wielkim rozstawione są stoiska z pisankami, palmami, stroikami świątecznymi, rękodziełem i ozdobami wielkanocnymi. Tradycyjnie podczas kiermaszu rozstrzygany jest Konkurs Wielkanocny a twórcy ludowi uczestniczący w Konkursie prezentują techniki ozdabiania pisanek, wykonywania palm.

egg 1230166 1920 41. Kiermasz WielkanocnyW tym roku Kiermasz Wielkanocny w Niedzielę Palmową 9 kwietnia w godz. 9.30-14.00 na Rynku Wielkim w Zamościu
Zamojski Dom Kultury i Zamojskie Muzeum zapraszają do udziału w kiermaszu firmy i osoby prywatne, które chcą sprzedawać lub promować swoje produkty związane ze Świętami Wielkanocnymi.
Własne stoliki lub stoiska można ustawić na płycie Rynku Wielkiego od godz. 8.00 po uprzednim uzgodnieniu miejsca z organizatorem.
Uwaga: teren przy Muzeum Zamojskim – cały kwadrat – zarezerwowany jest dla twórców ludowych biorących udział w Konkursie Wielkanocnym.

W dniu imprezy pobierana będzie opłata – 10 zł za stolik o wymiarach 1 m x 2 m (większe stoiska – opłata odpowiednio większa). Warunkiem udziału w Kiermaszu jest zgłoszenie do Zamojskiego Domu Kultury tel. 084 639 2021/22/, e-mail; [email protected]

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments