Niezwykły Dzień Kobiet w Komarowie

0
1638

A wszystko z myślą o kobietach …
Z poczuciem humoru, z przymrużeniem oka, a przede wszystkim z myślą o dobrej zabawie męska część społeczności szkolnej Publicznego Gimnazjum w Komarowie – Osadzie postanowiła uczcić święto swoich koleżanek. I chociaż czasami jest ono krytykowane, panowie zawsze bardzo chętnie angażują się w jego organizację, gdyż dzięki temu i oni sami mają okazję przyjemnie spędzić czas.
Każdego roku 8 marca panowie starają się, by ich szkolne koleżanki czuły się ważne i potrzebne, chcąc również w ten sposób podziękować im za codzienną pomoc, dobre słowo oraz przymykanie oka na drobne niedociągnięcia. A wszystko zostało zaplanowane z humorem, by wywołać uśmiech na twarzach pań. I jak zawsze im się to udało. Panowie przygotowali ciekawostki na temat kobiet, wcielali się w najprzeróżniejsze role z ich życia, urządzili konkursy malowania paznokci, układania fryzur oraz pokaz makijażu. Natomiast w przygotowanym montażu można było podziwiać ich umiejętności aktorskie i wokalne, co na co dzień starają się raczej skrzętnie ukrywać. Uwieńczeniem całości były życzenia i piękne kwiaty dla wszystkich kobiet i dziewcząt, złożone na ręce pań dyrektor. I chociaż to wyjątkowy dzień przede wszystkim dla kobiet, dalsze wspólne świętowanie odbywało się w klasach, gdzie panowie dla swoich koleżanek przygotowali poczęstunek oraz symboliczne upominki.
Uczniowie przygotowywali się do występu pod okiem nauczycieli: pana Marka Biszczana, pana Krzysztofa Danilewicza oraz pana Tomasza Szewczuka.
Obchody Dnia Kobiet to przed wszystkim wyraz szacunku dla kobiet, na który zasługują nie tylko 8 marca, ale każdego dnia w roku. I czasami wystarczy miły gest lub życzliwe słowo, by poczuły się docenione i potrzebne.

Poprzedni artykuł22. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm dobiegły końca
Następny artykułStypendia artystyczne dla wychowanków MDK Zamość
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments