NOWOŚĆ! Od teraz nadasz DARMOWE ogłoszenie na naszej stronie internetowej!

0
1863

Czytelnicy “Nowego Kuriera Zamojskiego” mogą nadawać ogłoszenia drobne ZA DARMO w papierowej wersji naszego tygodnika. Z czego chętnie i licznie korzystają. Od teraz będzie to jeszcze prostsze! Aby umieścić swoje ogłoszenie na naszych łamach już nie musicie wychodzić z domu po gazetę, wycinać kuponu i zanosić go do naszej skrzynki lub na pocztę. Od teraz umieścicie swoje ogłoszenie drobne na naszej stronie internetowej –  www.kurierzamojski.pl. DODATKOWO – umieścimy je także w gazecie!

Sprzedajesz dom, samochód? Teraz masz możliwość ogłoszenia tego na naszej stronie internetowej. Szukasz mieszkania? Również zapraszamy do odwiedzenia www.kurierzamojski.pl., wśród wielu ofert na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Jak umieścić swoje ogłoszenie?

Będąc na naszej stronie kliknij w zakładkę ogłoszenia drobne/ ekupon darmowe ogłoszenie, tam wybierasz kategorię ogłoszenia i wpisujesz jego treść (powinieneś zmieścić się w 80 znakach) oraz numer telefonu. My umieścimy Twoje ogłoszenie (po jego wcześniejszej weryfikacji) zarówno na stronie internetowej jak i w papierowym wydaniu naszego tygodnika.

Tutaj link do DARMOWYCH OGŁOSZEŃ

 

Poprzedni artykuł22. edycja “Sacrofilmu”
Następny artykułZamojskie Ulice część 2.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments