Zamość promuje się na MTT we Wrocławiu

0
920

W dniach 24-25 lutego, w Hali Stulecia odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu.
Trwająca 3 dni impreza zgromadziła rzesze osób zainteresowanych turystyką. W targach uczestniczyło ok 200 wystawców z Polski i z zagranicy, a wśród nich m.in. regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i propagatorzy wszelkich atrakcji turystycznych.
Dla odwiedzający zaproponowano szereg atrakcji- wystawę dinozaurów, makiety kolejek oraz liczne konkursy z ciekawymi nagrodami. Jedną z najważniejszych atrakcji MTT był Festiwal Podróżników czyli spotkania z globtroterami oraz Festiwal Kulinarny czyli podróż dookoła świata przez smaki, kuchnie i zwyczaje.
Zamość i Roztocze wspólnie promowali przedstawiciele Urzędu Miasta Zamość, Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, Lokalnej Organizacji Turystycznej “Zamość i Roztocze” oraz Restauracji i Pokoi Morandówka w Zamościu. Na stoisku znalazły się liczne wydawnictwa i foldery atrakcji turystycznych, kwater, hoteli, spływów kajakowych, obiektów muzealnych oraz mapy tras pieszych i rowerowych.
Odwiedzający stoisko poszukiwali ofert rodzinnych wyjazdów połączonych z możliwością organizacji czasu wolnego i zwiedzania, zorganizowanej turystyki aktywnej oraz rowerowych i pieszych wycieczek krajoznawczych.
Już po raz kolejny MTT we Wrocławiu były świetną okazją by wspólnie promować walory turystyczne i krajoznawcze miasta Zamość i Roztocza.

 

Poprzedni artykułObchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Zamościu
Następny artykułII miejsce zawodniczek Suchowiczteam
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments