Wygrany sprzęt AGD jest już w Zamościu

1
1796

Wygrany w plebiscycie “Świetlna Stolica Polski” sprzęt AGD za 50 tys. zł trafił już do Zamościa. Dziś w zamojskim Ratuszu, przedstawiciel Grupy Energa, fundatora nagród, przekazał Miastu 41 urządzeń marki Electrolux.

W uroczystości, która odbywała się w sali Consulatus uczestniczyli oprócz Prezydenta Andrzeja Wnuka także Wiceprezydenci Magdalena Dołgan i Andrzej Zastąpiłło, Przewodniczący Rady Miasta – Jan Matwiejczuk, Radni Rady Miasta Zamość, Małgorzata Żołyńska – Dyrektor Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie, Jerzy Liberadzki, szef zamojskiego oddziału PCK, a także przedstawiciele mediów.

Przedstawiciel Grupy Energetycznej Energa przekazał prezydentowi dyplomy za zwycięstwo w obu etapach konkursu – Gratuluję serdecznie zwycięstwa. My jako Polska firma staramy się coś od siebie dać. Miasto Zamość dzięki udziałowi w naszym konkursie osiągnęło trzy fantastyczne cele. Po pierwsze –  integrację mieszkańców, bo tej wygranej nie byłoby bez aktywności mieszkańców. Po drugie – pomoc potrzebującym, po trzecie promocję miasta. – mówił – Jestem pierwszy raz w Zamościu, Rynek jest przepiękny, tego Rynku Państwu zazdroszczę. Cieszymy się, ze ten sprzęt trafił w ręce potrzebujący i zapraszamy do kolejnej edycji, myślę, że przy takim zgraniu głosujących będziecie w niej rozdawać karty – dodał.

Prezydent Wnuk podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do wygranej.

Wygrane sprzęty już jutro trafią do 33 najbardziej potrzebujących rodzin z terenu Miasta Zamość, które zgłosiły się do MCPR w Zamościu i ich wnioski zostały pozytywnie rozpatrzone. Są to: kuchnie (6 szt.), zmywarki (4 szt.), chłodziarko- zamrażarki (6 szt), lodówka SbyS French door (1 szt), pralki (4 szt), blendery sportowe (4 szt.), blendery kielichowe (4 szt.), kuchnie mikrofalowe (4 szt.).

Na koniec uroczystości Prezydent Wnuk uchylił rąbka tajemnicy, jakie iluminacje będą wyświetlane na fasadzie Ratusza z okazji Świąt Wielkanocnych – będą to jajka 🙂

Przypominamy, że w sobotę rano na Rynku Wielkim odbędzie się impreza “Świet(l)ne Śniadanie z TVP2

 

 

 

 

Poprzedni artykułNowe donice upiększą Starówkę
Następny artykułZamość na żywo już jutro w telewizji ogólnopolskiej!
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zamość

Teraz czekamy na listę,która z rodzin roszczeniowych otrzyma sprzęt wygrany dzięki głosom mieszkańców Zamościa.