Łukasz wciąż potrzebuje naszej pomocy. Ale takiej realnej, nie wirtualnej! Zbierane są pieniądze do puszek.

0
1063
- reklama-

Łukasz Zwolan, o czym wcześniej informowaliśmy jest już po przeszczepie. Jednak wciąż potrzebuje naszej pomocy. Ale takiej realnej, nie wirtualnej! Zbierane są pieniądze do puszek, które zostaną przeznaczone na leczenie po przeszczepie. Polubienia, komentarze, udostępnienia są oczywiście jak najbardziej wskazane i potrzebne bo pomagają rozpropagować akcję, ale ważne by za nimi szły także czyny. Jeśli więc możesz – pomóż! Nie trzeba wiele – wystarczy symboliczna złotówka. 

O Łukaszu Zwolanie, chorym na białaczkę 26 – latku z Łabuń słyszał już niemal każdy w naszym regionie. W organizowane przez fundację DKMS oraz przyjaciół Łukasza akcje poszukiwań dawców szpiku włączyło się wielu z nas. Ostatecznie dawca znalazł się za granicą. Łukasz jest już po przeszczepie szpiku, który odbył się w tuż przed Świętami Bożego narodzenia. Nie można jednak jeszcze mówić o sukcesie, gdyż na to potrzeba czasu.

…dzisiaj jubileusz +50 od przeszczepu, czas płynie powoli ale przynajmniej płynie…i to też jest + DZIĘKUJĘ za wsparcie, za wszystko, proszę Was o wyrozumiałość w temacie…jest zbyt wcześnie aby pisać o sukcesach, sprawa wygląda następująco, codziennie muszę uważać na to aby nie złapać infekcji, która nie byłaby wskazana, stosuję dietę, określona dziwnymi zasadami dietę, unikam kontaktów z ludźmi z zewnątrz nawet z własnym dzieckiem co jest przerażające dla zwierzęcia, które dotychczas żyło w stadzie…1f642 Łukasz wciąż potrzebuje naszej pomocy. Ale takiej realnej, nie wirtualnej! Zbierane są pieniądze do puszek.:-)a przede wszystkim dla ojca, który tęskni cholernie…wszystkim tym, którym się wydaję, że normalnie funkcjonuje bo przeszczep jest już daleko za mną mówię, że tak nie jest…miesiące, rok, proszę zapamiętajcie…DZIĘKI ZA WSZYSTKO, jestem z Wami… ” – pisze na swoim koncie na Facebooku Łukasz.

Łukasz aby wrócić do zdrowia potrzebuje pieniędzy na leczenie, które jest kosztowne. Zawiązany Komitet Społeczny „PRZYJACIELE” prowadzi zbiórkę pieniędzy, które trafiają bezpośrednio do potrzebującego. Pieniądze zbierane są tylko do puszek, które znaleźć można na terenie gminy Łabunie w sklepach, urzędzie gminy, bibliotece, Zespole Szkół w Łabuniach.

Jedna taka puszka znajduje się w Redakcji Nowego Kuriera Zamojskiego ( Zamość, Pl. Stefanidesa 6)

Pozostałe punkty, gdzie można znaleźć puszki to:

Łabuńki Pierwsze – sklep przy remizie
Wierzbie – sklep przy świetlicy
Majdan Ruszowski -sklep przy remizie
Wólka Łabuńska – sklep
Łabunie – Lewiatan
– Delikatesy Centrum
– Delikatesy Premium
– Akrol (sklep wielobranżowy)- (ul. Parkowa)
– Zespół Szkół
– Urząd Gminy Łabunie
– Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie
Barchaczów – sklep u p. Flak

Fot.: Łukasz podczas warsztatów Sputnik Photos, sierpień 2013, Komitet Społeczny „Przyjaciele”

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments