50 000 dla potrzebujących i tytuł „Świetlnej stolicy Polski” czeka!

0
1237
GAIA

Kliknij na link i zagłosuj bezpłatnie na Zamość. Możesz oddać jeden głos dziennie

http://swiecsie.wp.pl/swietlna-stolica-polski/final/#main

Zamość blisko wygranej, tracimy 4%, a jeszcze wczoraj byliśmy o tej porze na pierwszym miejscu. Kto dzisiaj nie zagłosował, że straciliśmy prowadzenie?

Zamość 34%

Stalowa Wola 38%

Pozostali uczestniczy daleko w tyle

Przyłącz się do wydarzenia klikając na poniższy link. Stamtąd wygodnie zaprosisz wszystkich swoich znajomych facebookowych do głosowania

https://www.facebook.com/events/663491093823877/

GŁOSUJEMY I UDOSTĘPNIAMY!!!
Można także dowolną ilośc razy głosować wysyłając SMS o treści Miasto143 na nr 71750 Koszt sms to 1,23 zł z VAT.
Jeszcze kilka dni głosowania i w tym tempie przy systematycznym codziennym głosowaniu i mamy zwycięstwo.
Przypominamy , można głosować całkowicie bezpłatnie raz dziennie. Głosowanie poprzez wysyłanie sms-ów bez ograniczeń
W pierwszym etapie „Świetlna stolica Polski” miasto Zamość otrzymało największą ilość głosów w regionie i otrzyma od Grupy Energa sprzęt AGD o wartości 10.000zł. Nagroda trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców Zamościa.

Zwracamy się z prośbą o wskazanie osób , którym potrzebna jest pomoc i prosimy o zgłaszanie do Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lwowska 57 w Zamościu.

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres i krótki opis sytuacji oraz dane kontaktowe osoby zgłaszającej. Informacje można wysłać drogą mailową na adres [email protected] z dopiskiem KONKURS lub można złożyć osobiście w siedzibie MCPR.
Trwa drugi etap głosownia Teraz do wygrania czeka sprzęt AGD o wartości 40 000zł. Potrzebujący mieszkańcy miasta czekają! Przypominamy. Codziennie możesz oddać również jeden głos bezpłatnie i dodatkowo dowolną ilość głosów wysyłając SMS o treści Miasto143 na nr 71750 Koszt sms to 1,23 zł z VAT.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments