Koniec przerwy – Padwa na parkiet

0
1263
GAIA

Ponad miesiąc trwała przerwa szczypiornistów Padwy Zamość w rozgrywkach drugiej ligi. W najbliższą niedzielę, 29 stycznia podopieczni trenera Tomasza Czerwonki zmierzą się na własnym parkiecie z Siódemką Mysłowice. Początek starcia o godz. 15.
Runda rewanżowa w drugiej lidze rozpoczęła się w drugi weekend stycznia, ale wówczas zamościanie pauzowali. Tydzień później zawodnicy Padwy mieli w planach wyjazd do Katowic na mecz z Glorią, jednak z uwagi na rozgrywki juniorskie spotkanie zostało przełożone na 5 lutego. W związku z powyższym zamojski beniaminek na ponowne ligowe starcie czekał najdłużej ze wszystkich drużyn biorących udział w rywalizacji. Ostatnia okazja do walki o ligowe punkty nadarzyła się 17 grudnia w zremisowanym starciu z Viretem Zawiercie.
Najbliższy rywal zamościan, Siódemka Mysłowice zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Nie oznacza to jednak, że nasz zespół ma przed sobą łatwe zadanie. Wręcz przeciwnie, już pierwsze spotkanie w Mysłowicach, wygrane wprawdzie przez zawodników Padwy, pokazało spore możliwości drzemiące w młodym zespole.
Początek spotkania o godz. 15. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu w Zamościu do hali OSiR. Wstęp na to spotkanie jest wolny.

źródło: Padwa Zamość

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments