Prezydent Wnuk: Wygraliśmy nagrody dla potrzebujących. Apeluję, głosujecie dalej! [VIDEO]

3
2327
GAIA

Miasto Zamość zwyciężyło w I etapie plebiscytu „Świetlna Stolica Polski”, organizowanym przez Grupę Energa, w którym głosuje się na najpiękniejsze dekoracje świetlne miast. Nagrodę – sprzęt AGD za 10 tys. zł, Miasto przekaże potrzebującym. Można zgłaszać takie osoby do Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.

Prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk podziękował dziś wszystkim, którzy przyczynili się do zwycięstwa oraz zachęcał do dalszego głosowania w etapie ogólnopolskim, w którym do wygrania jest więcej, bo aż 40 tys. zł, na sprzęt AGD z przeznaczeniem na cel społeczny. – Apeluję, głosujcie dalej! Musimy wygrać główną nagrodę – dodatkowe 40 tysięcy! Trzymam kciuki. Pozdrawiam. Też będę głosował! – mówił. (VIDEO). Głosować można TUTAJ.

Prezydent poinformował także, że można zgłaszać osoby potrzebujące z terenu Miasta Zamość, którym taki sprzęt mógłby okazać się przydatny. Zgłoszenia powinny być kierowane do Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu (ul. Lwowska 57). Sekretariat p. Anna Bałdyga, tel. 84 677 56 30. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres i krótki opis sytuacji oraz dane kontaktowe osoby zgłaszającej – te wszystkie informacje można wysłać drogą mailową na adres [email protected] z dopiskiem KONKURS lub można złożyć osobiście w MCPR.

 

 

- reklama-
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kor.

A co o tym sądzi dawny organ KW PZPR?

Jan

Dawny organ KW PZPR kwiczy że mu koryto zabrali.

PiS Zamość

Co to za organ?