Walentynkowy konkurs. Podajemy zwycięzcę!

0
1144
GAIA

Koncert „Już nie zapomnisz mnie”, odbędzie się już 11 lutego 2017 r., godzina 18.00 w Zamojskim Dom Kultury. Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania była wejściówka na to wydarzenie. Podajemy nazwisko zwycięzcy. Informujemy, że wciąż można kupić bilety, w tym grupowe po atrakcyjnych cenach.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

W naszym facebookowym konkursie podwójną wejściówkę na walentynkowy „Wieczór z Tomaszem Stockingerem” wygrała pani Barbara Ciurysek. Serdecznie Gratulujemy!

Będzie to wyjątkowy wieczór w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego, w wykonaniu TOMASZA STOCKINGERA z towarzyszeniem pianisty. Pan Tomasz jak się okazuje, to nie tylko dobry aktor ale super wokalista. W klimatach przedwojennych czuje się jak ryba w wodzie, a publiczność, zwłaszcza płeć piękna, głośno wzdycha po każdym koncercie… Ciężko się oprzeć urokowi szarmanckiego pana w kapeluszu…

W programie m.in.: Seksapil, Baby ach te baby, Zimny drań, Ostatnia niedziela, Lata dwudzieste lata trzydzieste itp.

W czasie koncertu Pan Tomasz zachęca wszystkich do wspólnego śpiewania znanych polskich hitów.

Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot – z ukierunkowaniem na gwiazdy kina przedwojennego: Eugeniusz Bodo, Aleksander Żabczyński, Antoni Fertner i inni.

Bilety do nabycia w ZDK, cena:40 zł, w dniu koncertu 50 zł.

W przypadku zamówień grupowych /powyżej 15 osób/ cena – 35 zł/osoba

 

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments