Mąka Zamojska nominowana w konkursie. Głosujmy!

1
1441

“Mąka Zamojska” sztandarowy produkt Zamojskich Zakładów Zbożowych ma szansę zdobyć tytuł najlepszego lokalnego produktu spożywczego w plebiscycie “Lubelskie ze smakiem” organizowanym przez “Dziennik Wschodni”.

Do konkursu do tej pory zgłoszono siedem produktów: piwo Nałęczowskie Ciemne; filet z karpia z Pustelni,  masło ekstra 82 proc. z OSM w Bychawie, wędzoną szynkę bronicką, mleko naturalne z mleczarni w Piaskach, kiełbasę szlachecką z Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Zagrodzie oraz Mąkę Zamojską.

Mąka Zamojska to pół wieku tradycji w produkcji mąk. Mąka ta posiada najlepsze właściwości wypiekowe, wyprodukowana z najlepszej jakości pszenicy, z czystych ekologicznych terenów. Bardzo jasna, w 100% naturalna, wysokogatunkowa i bez polepszaczy.  Znajduje szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym – zachwalają swój produkt Zamojskie Zakłady Zbożowe.

Zagłosować na nasz regionalny produkt – “Mąkę Zamojską” można, wysyłając SMS o treści LZS.6 pod numer 71160 (koszt SMS-a to 1,23 z vat). Głosowanie potrwa do 3 lutego 2017 r.

Poprzedni artykułX Zamojskie Kolędowanie za nami (Pełna galeria zdjęć)
Następny artykułKobiecy wieczór w “Stylowym” z filmem “Po prostu przyjaźń”
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina M.

Odkąd przyjeżdżam do Zamościa, zawsze kupuję tę właśnie mąkę. Kupuję i wywożę na Śląsk, wręczając ją wszystkim członkom rodziny oraz przyjaciołom. Już sobie nie wyobrażam innej mąki w kuchni;)