Mnóstwo atrakcji i to całkiem za darmo. FERIE 2017 w Zamojskim Domu Kultury [PROGRAM]

0
1211

Już 16 stycznia w województwie lubelskim rozpoczynają się ferie zimowe. Dla dzieci i młodzieży oznacza to dwa tygodnie laby i odpoczynku, dla rodziców stanowi nie lada wyzwanie, jak zaplanować ten czas swoim pociechom.

Zamojski Dom Kultury (ul. Partyzantów 13) przygotował mnóstwo atrakcji, dzięki którym młodzi ludzie nie tylko nie będą sie nudzić, ale też spędzą ten wolny od zajęć szkolnych czas w sposób ciekawy i kreatywny.

Ferie w ZDK- u rozpoczną sie już 14 stycznia. W programie: atrakcje taneczne, muzyczne, plastyczne, zajęcia fotograficzne oraz konkursy, prelekcje i gry dotyczące tematyki fantastyki przygotowane przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok”. I młodsi i starsi znajdą coś interesującego dla siebie.

– Z filcu, plasteliny stworzymy dizajnerskie przedmioty użytkowe. Uwiecznione w kadrze zimowe krajobrazy będą wyglądać profesjonalnie dzięki fachowym wskazówkom przedstawicieli Zamojskiej Grupy Fotograficznej. Dni w ZDK-u upływać będą przy dźwiękach muzyki – 27 stycznia sporo skocznych rytmów na warsztatach dla najmłodszych – CZUCIOTEKA i mnóstwo radosnych brzmień w trakcie zajęć bębniarskich z Michałem Szulcem – wyliczają przygotowane atrakcje, Organizatorzy.

Ponadto, 28 stycznia odbędzie się koncert młodzieżowych zespołów muzycznych z Zamościa i okolicznych powiatów, pn. “Eksplozja”. A jak muzyka to i taniec. – W pierwszym tygodniu ferii istnieje możliwość obejrzenia na żywo prób Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, a efekt tej pracy podziwiać będzie można podczas Koncertu Noworocznego w dniu 21 stycznia o godz.16:00 – informują organizatorzy ferii w ZDK-u.

Dla miłośników ruchu zaplanowano w dniach 16, 18, 23 i 25 stycznia – warsztaty breakdance, podczas których w arkana tego tańca wprowadzi dzieci i młodzież, Przemek Jędruszczak.

Zapowiada się interesująco 🙂

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program ferii w Zamojskim Domu Kultury. Informujemy, iż niektóre z zajęć wymagają wcześniejszych zapisów. Ilość miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do rezerwowania już teraz. Szczegóły zajęć oraz numery telefonów pod którymi dokonywać można zapisów, na plakacie poniżej.

Poprzedni artykułJuż dzisiaj Zamojska Garażówka
Następny artykułX Zamojskie Kolędowanie za nami (Pełna galeria zdjęć)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments