Trwają przygotowania do 25 finału WOŚP w Zamościu

1
1378
GAIA

15 stycznia 2017 roku w całej Polsce odbywać się będzie XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zamość tak jak w latach ubiegłych, także włączy się do akcji. Sztab WOŚP w naszym mieście organizuje Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego.

30 listopada 2016 r. placówka zakończyła nabór wolontariuszy do XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem. W akcji udział weźmie 500 wolontariuszy m.in. z Zamościa, Kalinowic, Wielączy Kolonia, Szczebrzeszyna, Szewni Górnej, Wysokiego, Złojca oraz Zwierzyńca. Pieniądze ze zbiórek i licytacji przeznaczone zostaną na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim placówkom i szkołom za zaangażowanie i włączenie się w działania WOŚP w naszym regionie. Zapraszamy koordynatorów po odbiór specjalnie wygenerowanych oświadczeń. Po ich sprawdzeniu i podpisaniu przez wolontariuszy i ich opiekunów prawnych – członkowie sztabu WOŚP Zamość z Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego udadzą się do Warszawy w celu przygotowania identyfikatorów – mówią organizatorzy zamojskiego sztabu WOŚP.

Obecnie w Sztabie trwają pracę nad przygotowaniem puszek kwestarskich, wolontariusze czekają także na wydanie identyfikatorów, po które udadzą się do Warszawy.

– Serdecznie zapraszamy instytucje, firmy, stowarzyszenia oraz wszystkich zainteresowanych do przekazywania darów rzeczowych np. drobnych upominków, gadżetów firmowych, kalendarzy itp. na loterię fantową  „Od serca dla WOŚP” – zachęcają działacze Sztabu WOŚP w Zamościu.

 

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MATISON

Czy ktoś wie jak nazywa się dziewczyna stojąca po prawej stronie na zdjęciu głównym, która trzyma obraz. Za wszelkie informacje z góry dziękuje 🙂 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM! 🙂