„Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera” w Zamościu

2
1963

“Oficer” i „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”. To dwie najnowsze książki Wojciecha Sumlińskiego, dziennikarza śledczego. Po raz drugi odwiedził on Zamość i spotkał się (8.12) z czytelnikami. W sali jednego z zamojskich hoteli wypełnionej po brzegi mówił o sprawach, które przez lata wyjaśnia i z odpowiedzialnością dziennikarską przekazuje szerszej opinii publicznej.

Wszystkich zainteresowanych książkami autora informujemy, że w najbliższą niedzielę (11.12) o godz. 17:10 w Katolickim Radiu Zamość, zostanie wyemitowane nagranie zarejestrowane podczas tego spotkania. Wywiad z Wojciechem Sumlińskim nadamy w czwartek (15.12) w „Rozmowie Dnia”. Zapraszamy już teraz!

Wojciech Sumliński (ur. 15 kwietnia 1969 w Warszawie) – polski dziennikarz, absolwent psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (wcześniej Akademia Teologii Katolickiej). Pracował w „Życiu”, „Gazecie Polskiej” i „Wprost”. Autor licznych reportaży i programów w TVP: „Oblicza prawdy” o działalności SB i magazynu śledczego „30 minut”. Autor książki „Teresa Trawa Robot” o tajnych operacjach specjalnych SB oraz autor scenariusza filmowego o śmierci ks. Popiełuszki napisanego dla Agencji Filmowej TVP. Obecnie współpracuje z Frondą, magazynem śledczym „Focus” oraz Polonią Christiana, pisze kolejne książki i jest redaktorem naczelnym Tygodnika Podlaskiego oraz zastępcą redaktora naczelnego ”Głosu Katolickiego”.

Małgorzata Godzisz (Katolickie Radio Zamość)

 

Poprzedni artykułZnamy program Sylwestra 2016/ 2017 na Rynku Wielkim
Następny artykułMaraton buli – zaproszenie
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patriota lokalny

Następna będzie książka pod tytułem: Niebezpieczne związki Waldemara P. ” !!!

Tofik

Czekamy z utęsknieniem 🙂