Zamość na podium w plebiscycie “Kocham to Miasto”

2
2166

Zamość zajął III miejsce w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016. Tak wysoką pozycję zawdzięcza aktywności mieszkańców i miłośników miasta w internetowym głosowaniu. Pierwsze miejsce zajął Słupsk, na drugiej pozycji uplasował się Grudziądź.

Zamość zdobył 1904 głosy w plebiscycie wspieranym przez firmę HRS. Mieszkańcy i turyści mogli głosować na miasta, które najbardziej kochają, a uzasadniając swój wybór, mieli dodatkowo szansę na zdobycie jednej z atrakcyjnych nagród. W plebiscycie brały udział wybrane miasta od 50 000 do 100 000 mieszkańców.

Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogli przedstawić wszystkie zalety swoich miast i pokazać, dlaczego warto te miasta odwiedzać. Bardzo cieszy nas tak duże zaangażowanie i energia, z jaką lokalne społeczności podeszły do głosowania – mówi Anna Kinasiewicz, Content Manager firmy HRS.

Wyniki można sprawdzić na stronie http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/. Bardzo dobry wynik Zamościa tłumaczą też komentarze, w których głosujący uzasadniali swój wybór. Wielbiciele miasta pisali, że kochają Zamość m.in. za niepowtarzalny urok i magię renesansu, którą można tu poczuć.

Poprzedni artykułOtwarcie Placu Zabaw w Ogródku Jordanowskim
Następny artykułWojciech Sumliński już dziś w Zamościu
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gosia6721

Serce rośnie,Zamość pięknieje w oczach,co raz nowe powody do radości,,dekoracje rewelacja,a wigilie na starówce…aż łza się kreci,niesamowita atmosfera,niestety w ty roku jestem daleko od mojego ukochanego miasta….ale będę czekała na zdjęcia,żeby chociaż tak poczuć tą niesamowita atmosferę,pozdrawiam cieplutko wszystkich którzy kochają Zamość

Tofik

Wracaj. Co tam będziesz robić ?