Jarmark Świąteczny na starówce – prezentujemy wszystkie stoiska

0
1620

Targ, który w tym roku odbywa się w iście zimowej scenerii, czaruje urokliwymi zakątkami oraz klimatyczną, świąteczną muzyką. W drewnianych domkach swoje stragany rozłożyło ponad 70 wystawców. Na miejscu znajdziecie rękodzieło artystyczne i ludowe, ozdoby choinkowe i dekoracje świąteczne (ręcznie malowane bombki, kartki świąteczne), produkty regionalne (sery zagrodowe, gryczaki, wędliny, pieczywo, miody, pieczone ziemniaki), a także nabędziecie małe i większe upominki spośród prezentowanych tu ubrań, dodatków (czapek, kominów, rękawiczek), biżuterii oraz wielu innych drobiazgów. Skosztować można również grzanego wina czy gorącej kawy. Dopełnieniem wyjątkowej atmosfery Jarmarku jest wspólne kolędowanie w wykonaniu przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
W niedzielę o godz. 11:00 pojawią się motomikołaje z kaskami pełnymi słodyczy. O 12:00 wystąpią Violinki, a o 13:00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą bombkę. Zaś o 15:00 na Rynku Wielkim ułożona zostanie gigantyczna choinka, nietypowa bo z …. jeepów.
Wszystkich, którzy jeszcze nie byli serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego wyjątkowego, świątecznego miasteczka w samym sercu Zamościa.

 

Poprzedni artykułLodowisko na zamojskiej starówce prawie gotowe.
Następny artykułMikołaj w Świetlicy Słoneczny Promyk Zamczysko
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments