Jarmark Świąteczny na Rynku Wielkim. ZNAMY PROGRAM WYDARZENIA

0
1404

Już jutro w  rusza wielka świąteczna impreza w Zamościu – Jarmark Świąteczny na Rynku Wielkim. Znamy program wydarzenia.

Chęć utworzenia swoich stoisk z produktami podczas Jarmarku zgłosiło aż 70 wystawców. Na miejscu znajdziecie ozdoby choinkowe, dekoracje świąteczne, produkty regionalne, rękodzieło ludowe. Będzie to doskonała okazja, by kupić wyjątkowe i oryginalne podarunki dla najbliższych.

Ale Zamojski Jarmark Świąteczny to nie tylko możliwość kupienia prezentów. Będzie można spędzić wyjątkowy czas w gronie rodziny i znajomych. Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji dla wszystkich. Będzie choinka, Mikołaj, dla dorosłych degustacja kawy oraz wiele niespodzianek.

Przed nami trzy dni wspaniałej, świątecznej atmosfery. Przewidujemy – jak zawsze – piękną pogodę i całe mnóstwo pozytywnej energii…będzie Mikołaj, wspaniali wystawcy, animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji – zachęcają do przyjścia, organizatorzy.

Jarmark rozpoczyna się już jutro, 2 grudnia o godz. 10.00 i potrwa do niedzieli 4 grudnia. W programie tego dnia – przegląd kolęd w wykonaniu uczniów z zamojskich szkół i przedszkoli. W sobotę kolejna dawka świątecznej atmosfery w wykonaniu chóru Forte (godz. 13.00) oraz Szkoły Muzycznej Yamaha (godz. 14.00). W niedzielę o godz. 11:00 pojawią się motomikołaje z kaskami pełnymi słodyczy. O 12:00 wystąpią Violinki, a o 13:00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą bombkę. Zaś o 15:00 na Rynku Wielkim ułożona zostanie  gigantyczna choinka, nietypowa bo z …. jeepów.

Będzie świątecznie, klimatycznie, tradycyjnie! Zapraszamy!

Szczegółowy program na plakacie.

 

 

 

Poprzedni artykułGimnazjaliści z Zamościa wicemistrzami w szachach
Następny artykułNie daj się cukrzycy! Darmowe badania w Zamościu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments