Analiza zamojskich ośrodków szkolenia kierowców

0
1220

Analiza zamojskich ośrodków szkolenia kierowców I-wsze półrocze 2016

Na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – o kierujących pojazdami,Prezydent Miasta Zamość ma obowiązek sporządzania i publikowania analizy statystycznej w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych przez ośrodki szkolenia kierowców znajdujących się aktualnie w rejestrze ośrodków szkolenia kierowców, z uwzględnieniem skarg złożonych na dany ośrodek.
Zestawienie średniej zdawalności osób szkolonych w poszczególnych ośrodkach sporządzane jest na podstawie informacji o uzyskanych przez osoby egzaminowane wynikach egzaminu, przekazywanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego.
Informacje do analizy za pierwsze półrocze br. pochodzą z następujących WORD-ów: Biała Podlaska, Chełm, Katowice, Lublin, Ostrołęka, Siedlce, Tarnobrzeg, Zamość. Ponadto, w pierwszym półroczu br. do organu nadzorującego nie wpłynęły skargi na żaden ośrodek szkolenia kierowców.
Według procentowych wyników zdawalności, wśród zamojskich ośrodków zdecydowanie prowadzą: „DOBRA SZKOŁA” Andrzej Trusek (ul. Solna 5, 22-400 Zamość) – 59,43% za egzaminy teoretyczne i 35,96% za praktyczne, „CABRIO” Tomasz Nelc (ul. Gminna 49, 22-400 Zamość) – 53,35% za egzaminy teoretyczne oraz 37,76 za praktyczne, a także „AUTO-NAUKA” Marian Zub (ul. Gminna 25B, 22-400 Zamość) – 52,28% za egzaminy teoretyczne i 36,62% za praktyczne.

 

Poprzedni artykułUWAGA! Zmiana nazw ulic w Zamościu
Następny artykułCiepło dla miasta z wnętrza ziemi
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments