Mikołajkowy turniej piłkarski

0
931

Z początkiem grudnia 2016 r. w Płoskiem młodzi piłkarze i piłkarki Gminy Zamość powalczą w turnieju mikołajkowym o puchar, tytuły, nagrody i dyplomy.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy reprezentacje dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i stowarzyszeń sportowych z terenu naszej gminy do udziału XVII Turnieju w Mini Piłce Nożnej Halowej dla Chłopców i Dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Zamość. Turniej odbędzie się w dniach 1 i 2 grudnia br. w hali sportowej Zespołu Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem. Termin zgłoszeń upływa 25 listopada! Szczegółowe informacje o zawodach znajdują się w regulaminie na stronie www.gminazamosc.pl

Turniej organizują Gminne Koło Szkolnego Związku Sportowego oraz Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół Gminy Zamość przy współpracy szkoły w Płoskiem i wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość. Każdego dnia turnieju rozgrywki zaplanowano od godziny 9:00 – 01.12.2016 – chłopcy rocznik 2004 i młodsi, 02.12.2016 – dziewczęta rocznik 2004 i młodsze. Drużyny składają się łącznie z 12 zawodniczek lub zawodników ze szkół podstawowych, klubów i stowarzyszeń sportowych, działających na terenie Gminy Zamość, ale na boisku walczą zespoły 5-osobowe. Wśród zasad nie ma np. „ spalonego”, a zmiany zawodników odbywają się jak w hokeju, bez zatrzymywania gry.

Oprócz nagrody głównej dla zwycięskiej drużyny, czyli pucharu Przewodniczącego Rady Gminy Zamość, organizatorzy przewidują też uhonorowanie drużyn z miejsc II-III, a także Króla Strzelców i Najlepszego Bramkarza turnieju. Zwycięstwo w turnieju jest równoznaczne ze zdobyciem tytułu Mistrza Gminy Zamość w Mini Piłce Nożnej Halowej na rok 2016.

Poprzedni artykułNominacja dla “starego ogólniaka” – głosujemy!
Następny artykułLekcja z historii Zamościa w “Morandówce”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments