KONKURS z nagrodą od “Świata Pereł”

2
1585

Jako że pierwsza edycja Zamojskiej Giełdy Minerałów i Biżuterii spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i kupujących, jej organizatorzy – firma „Świat Pereł” oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5, postanowili powtórzyć ten sukces i w tym roku po raz drugi zorganizować wydarzenie.

Impreza odbywać się będzie już w najbliższy weekend, w dniach 19 – 20 listopada 2016 r. (sobota w godz. 10.00 – 18.00, niedziela w godz. 10.00 – 17.00) w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Zamościu przy ulicy Szczebrzeskiej 102 („Rolniczak”). Podczas giełdy prezentowana będzie biżuteria ze srebra, pereł, bursztynu, kamieni naturalnych oraz minerały z całego świata. Weźmie w niej udział wielu wystawców z całej Polski. Dla odwiedzających zaplanowano różne atrakcje.

Nowy Kurier Zamojski jest patronem medialnym wydarzenia. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Zamościa Andrzej Wnuk, który dokona jej uroczystego otwarcia.

Wszystkich miłośników kamieni szlachetnych, minerałów oraz biżuterii, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy. Naprawdę warto. Będzie to także świetna okazja do zakupienia prezentów świątecznych dla najbliższych.

KONKURS – KONKURS – KONKURS!!! (polub i udostępnij)
Do wygrania naszyjnik z pereł ufundowany przez “Świat PEREŁ” w Zamościu.
Co należy zrobić, żeby mieć szansę otrzymać naszyjnik?
Wystarczy, że polubisz post na Facebooku i zaprosisz swoich znajomych na Zamojską Giełdę Minerałów i Biżuterii, udostępniając post na swoim profilu.
A wiec POLUB i UDOSTĘPNIJ ten post! 🙂
W piątek po godzinie 20.00 podamy szczęśliwego zwycięzce bądź zwyciężczyni! 🙂

CZAS START!

 

Poprzedni artykułNowy nabytek naszych strażaków
Następny artykuł„Ilustrowana historia Zamościa 1580-2016” w służbie miastu
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Uczestnik konkursu

Witam
Kiedy wyniki konkursu ?

Tomasz Krywionek

Wyniki zostały ogłoszone na facebooku pod postem konkursowym zgodnie z zapowiedzią w dniu wczorajszym po godzinie 20.00