I Zamojski Roller Cup w Ekonomiku

0
1088

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 organizuje I Zamojski Roller Cup – bezpieczną i atrakcyjną imprezę z udziałem wszystkich chętnych mieszkańców Zamościa. Roller Cup, jako działanie innowacyjne w skali regionu przyczyni się do wzrostu świadomości społecznej na temat zdrowego stylu życia.

Impreza zorganizowana zostanie w ramach realizacji wspólnego projektu Miasta Zamość i szkoły: ,,Aktywnie – zdrowo – bezpiecznie” – Program Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań ,,Razem bezpieczniej” im.Władysława Stasiaka. Projekt ten realizowany jest od 03.10 do 30.12.2016 r.

Głównym celem projektu jest przeciwdziałanie zjawiskom patologii oraz ochrona dzieci i młodzieży w ZSP Nr 1 i bezpośrednim otoczeniu szkoły przed zjawiskami społecznie szkodliwymi, takimi jak: sięganie po alkohol, papierosy i dopalacze.

Projekt skierowany jest do: uczniów Ekonomika, ale także innych zamojskich szkół, nauczycieli , pracowników , rodziców i opiekunowie młodzieży oraz mieszkańców miasta.

I Zamojski Roller Cup jest jednym z wielu działań podejmowanych w ramach realizacji projektu obok warsztatów i prelekcji organizowanych przez instytucje wspierające przedsięwzięcie.

Impreza odbędzie się 22 listopada 2016 r. w Parku Miejskim w Zamościu na Płycie Głównej.

Nowy Kurier Zamojski będzie pełnił patronat medialny nad wydarzeniem.

Szczegółowy program imprezy na plakacie:

Poprzedni artykułPokaz talentów aktorskich w “Ekonomiku”
Następny artykuł“Judaizm na co dzień i w święta” – kolejny wykład już jutro
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments