Opublikowano wyniki konkursu “Kosmetyczka roku 2016” Sukces kosmetyczki z Zamościa.

2
1507

Specjalistyczne jury ogłosiło wyniki, na targach kosmetycznych LNE* w Krakowie.

Zamościanka Pani Monika Szatkowska od 10 lat pracująca w salonie kosmetyczno – fryzjerskim „Lucyna”, zajęła drugą pozycje, otrzymując  pierwsze wyróżnienie i nagrodę 5000zł oraz oraz voucher o wartości 1000 zł na zakup kosmetyków Bielenda Professional.

Pani Monika o sobie: “jestem kosmetyczką, bo czuję radość mogąc być blisko ludzi, pomagając im w pielęgnacji skóry i odkrywaniu jej naturalnego piękna”. Pani Monika jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Uczestniczy w licznych szkoleniach zawodowych m.in. z zakresu mezoterapii igłowej, makijażu permanentnego, podologii i trychologii. W branży kosmetycznej pracuje już od ponad dziesięciu lat. Z pasją podchodzi do pracy, a swoim doświadczeniem zawodowym dzieli się także poprzez swój blog i kanał na Youtube – OtwartySalon.pl. Opisuje tam kosmetykę dla profesjonalistów. Branżowe artykuły redaguje też do prasy profesjonalnej- Beauty Forum, Kosmetologia Estetyczna. Specjalizacją Pani Moniki jest przede wszystkim kuracja anti-ageing oraz terapia skóry problematycznej, dotkniętej trądzikiem różowatym, trądzikiem dorosłych, alergią lub AZS.

LNE (Les Nouvelles Esthetiques) to profesjonalny magazyn, piszący o nowoczesnej kosmetologii i profilaktyce anti-aging. Pismo powstało we Francji w 1952 r. i uznawane jest za najbardziej prestiżowy magazyn w branży beauty na świecie. Ukazuje się w 20 krajach, w Polsce od 1995 r.

 

Poprzedni artykułWystawa “Portret” w w Liceum Plastycznym
Następny artykułOn wstydu nie czuje, wygrywa gdy się zaniedbujesz !
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka

Teraz już się nie dopchać do mojej kosmetyczki

Viola

Gratulacje! wiedziałam, ze jest Pani Najlepsza!