Terminy rejestracji na bezpłatne badania USG

0
1975

Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii zaprasza do skorzystania z możliwości wykonania bezpłatnych badań USG tętnic szyjnych, stawu kolanowego oraz badania proktologicznego.

14 listopada rozpocznie się rejestracja na bezpłatne dopplerowskie badania tętnic szyjnych. Badanie jest przeznaczone dla pacjentów po udarze mózgu, a także dla osób uskarżających się na zawroty i bóle głowy. Badania będą wykonywane w dniach 23-25 listopada w Hotelu Jubilat (Wyszyńskiego 52).

Także 14 listopada odbędzie się rejestracja na bezpłatne badanie stawu kolanowego dla pacjentów po świeżo przebytym urazie kolana. Badania odbędą się w dniach 19 i 20 listopada w Hotelu Jubilat (Wyszyńskiego 52).

15 listopada rozpocznie się rejestracja na badania USG 3D proktologiczne w chorobach odbytu i odbytnicy. Wskazaniem do badania są ropnie i przetoki okołoodbytnicze, nietrzymanie stolca i gazów, uszkodzenia zwieraczy. Badania będą wykonywane w dniach 29 listopada – 2 grudnia w Hotelu Artis (Sitaniec 1).

Rejestracja na poszczególne badania rozpoczyna się w wyznaczone dni o godz. 8.00. Badania są bezpłatne, nie jest wymagane skierowanie na USG, nie ma rejonizacji, ale liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja odbywa się wyłącznie telefonicznie:

84 638 80 90,

84 638 80 91,

84 638 55 12.

Poprzedni artykułPodliczono dzisiejszą kwestę na “starym cmentarzu”
Następny artykułWyniki Gali MMA
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments