Uwaga kierowcy – zmiany przy cmentarzach

0
740

Zmiany w organizacji ruchu drogowego przy cmentarzach

Od dnia 28 października (piątek, godz. 15.00) do dnia 2 listopada (środa, godz. 10.00) br. przy cmentarzach na ul. Peowiaków i ul. Braterstwa Broni (Karolówka), obowiązywać będą następujące zmiany w organizacji ruchu drogowego:

1. Cmentarz przy ul. Peowiaków – wzdłuż jego ogrodzenia, zarówno przy ul. Peowiaków, jak i ul. Przemysłowej ustawiony zostanie zakaz zatrzymywania pojazdów.
2. Cmentarz przy ul. Braterstwa Broni – zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na odcinku ul. Braterstwa Broni w kierunku od ul. Śląskiej do skrzyżowania z drogą powiatową Zamość – Chyża – Wysokie, plac przy ul. Śląskiej w pobliżu skrzyżowania z ul. Braterstwa Broni zostanie wyłączony z ruchu pojazdów (z wyjątkiem autobusów MZK), ponadto na ul. Śląskiej na odcinku od ul. Rolniczej do ul. Braterstwa Broni dopuszczony będzie postój pojazdów na poboczu (na pozostałej części ul. Śląskiej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się), dodatkowo też na skrzyżowaniach ul. Dzieci Zamojszczyzny z ulicami: 1-go Maja, Okrzei, Sadową, Królowej Jadwigi oraz Śląską a także przed ul. Braterstwa Broni od strony miejscowości Chyża zostaną ustawione tablice wskazujące objazd w kierunku cmentarza.
Cmentarz przy ul. Odrodzenia/ul. Wyszyńskiego – organizacja ruchu drogowego pozostaje bez zmian.

Poprzedni artykułParkujesz jak łoś, otrzymujesz karnego k….a (+18)
Następny artykułSprawdź czym dojedziesz na cmentarz
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments