Wielkie talenty rodzą się na małych scenach

0
1002

23 października na scenie Zamojskiego Domu Kultury odbył się finał konkursu „U Progu Kariery” dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Mali uczestnicy z pasją i przejęciem recytowali wiersze, śpiewali piosenki, a w tle ich działań prezentowane były nagrodzone w konkursie prace plastyczne.
Emocje małych artystów udzielały się licznie zgromadzonej widowni. Rodzice z przejęciem recytowali pod nosem teksty prezentowanych utworów, uwieczniali pierwsze kroki swoich pociech na dużej scenie. Błysk fleszy i owacje publiczności nie peszyły jednak zdolnych uczestników. Najmniejsze ślady tremy czy znudzenia w oczekiwaniu na swoją kolej występu mijały ekspresowo podczas zabaw prowadzonych przez uśmiechniętą Martę Czerwieniec z Zamojskiego Domu Kultury.
Z dużą dozą pozytywnej energii, nowym doświadczeniem scenicznym dzieci wkroczyły w świat występów publicznych. Najbliżsi z dumą i zachwytem śledzili ich poczynania. To było rodzinne popołudnie pełne emocji, zabawy i radości. Niejednemu z tych małych talentów wróżymy prawdziwą karierę.

tekst: Joanna Bilska-Pawłowska
fot. D. Łukasik

Poprzedni artykułZabawa w teatr dla najmłodszych – “Pyza na polskich dróżkach”
Następny artykuł“…obowiązuje nas pamięć o nieobecnych wszystkich…”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments