Kobiety w ringu !

0
1187
29 października o godz. 19.00 w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Gala MMA pod nazwą Battle of Champions 3: Budmat Fight.Wystąpią na niej także kobiety, m. in. Katarzyna Biegajło.
Będzie to już trzecia Gala MMA w naszym mieście. W jej ramach odbędzie się 7 walk w formule MMA. Zmierzą się zawodnicy z Włodawy, Rzeszowa, Lublina i innych miast.
W walce wieczoru w wadze ciężkiej wystąpi niepokonany Grzegorz Kwaśnik z klubu Eko Różanka Pankration Team.
Kolejnym pojedynkiem będzie starcie pań, w którym zmierzą się Katarzyna Biegajło i Kornelia Włodarczyk.

Katarzyna Biegajło – od dziecka jest związana ze sportem. Jako 6-latka zaczęła uprawiać akrobatykę sportową, w której zdobywała medale i puchary. W szkole uczęszczała do klasy sportowej ze specjalnością piłka siatkowa. W tej dyscyplinie również drużynowo zdobywała medale. Z czasem wybrała jednak sztuki walki, zaczynając od aikido i jiu-jitsu. Trenuje już 11 lat. Sukcesy zawodniczki z bialskiego klubu to m.in.: I miejsce na Pucharze Polski BJJ 2014, II  miejsce w Mistrzostwach Polski BJJ 2015 i drugie miejsca na Pucharze Polski Aikido 2007. W 2015 roku zdobyła Mistrzostwo Polski MMA (61 kg) a w tym roku w Las Vegas brąz w Mistrzostwach Świata MMA (61 kg) na amatorskim turnieju międzynarodowej organizacji IMMAF.   W maju 2016 zdobyła pas AFC. Pod koniec października Kasia stoczy ostatnią amatorską walkę podczas gali Battle of Champions 3: Budmat Fight w Zamościu. Pojedynek podczas LFN 4 będzie pierwszą zawodową walką  MMA zawodniczki!Ladies Fight Night

Jej przeciwniczką będzie tegoroczna Mistrzyni Polski Służb Mundurowych w MMA, reprezentująca Boi Team Wrocław, Kornelia Włodarczyk.

Wystąpią także:
Kacper Just vs Sławomir Lassota

Witali Dżus vs Marceli Grzeluk

Maciej Kościuczyk vs Marian Strus

Paweł Lisiewski vs Marcin Jaskot

Giorgi Esjava vs Szymon Biłas
W walkach udział weźmie także jeden z największych talentów amatorskiej sceny MMA Kacper Just. Kacper Just to jeden z najzdolniejszych zawodników MMA młodego pokolenia. Kończący w tym roku 18 lat zawodnik ma na swoim koncie 22 walk, z czego aż 19 wygrał.
Zamość będzie reprezentował Marian Strus z Klubu Furo a jego przeciwnikem będzie Maciej Kościuczyk, który już raz walczył w Zamościu podczas Gali na Rynku Wielkim w czasie Majówki.

Bilety do nabycia w punktach:

Siłownia Fitness Platinium (Galeria Rewia Park ul. Lubelska 40)

Salon Męski Manhattan (Galeria Twierdza ul. Przemysłowa 10)

Restauracja Verona  (Rynek Wielki 5)

oraz u zawodników

Nowy Kurier Zamojski będzie patronem medialnym wydarzenia.
Serdecznie zapraszamy!
Poprzedni artykułZamojska działka inwestycyjna nagrodzona tytułem “Grunt na medal 2016”
Następny artykułUwaga! Zmiany dla kierowców przy szpitalu “papieskim” – ZDJĘCIA
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments