Koncert Kamila Bednarka już w ten weekend

0
859
- reklama-

Kamil Bednarek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych młodych polskich wykonawców reggae zawita na Zamojszczyznę. 15 października zagra w Biłgoraju, a dzień później w Zamościu.

Pierwszym dużym sukcesem Kamila Bednarka było zdobycie 2 – go miejsca w programie „Mam talent”! Wydany w tym  samym roku (2010 r.) debiutancki album zespołu zatytułowany „Szanuj” stał się prawdziwym bestsellerem. W dwa miesiące osiągnął status podwójnej platyny. Wydany w ubiegłym roku drugi studyjny album, „Oddycham”, promowany przebojem  „Chwile jak te”, osiagnął status platynowej płyty.

Występy Kamila są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane sercem, a nie tylko umiejętnościami, zaś sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką, jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

Koncert w Biłgoraju odbędzie się w Klubie „Exodus” w sobotę, 15 października. Start imprezy godz. 20.00. Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł w dniu koncertu są dostępne w Klubie i na stronie internetowej www.kupbilecik.pl

Koncert w Zamościu odbędzie się w Kazamacie Wschodniej Bastionu I. Początek imprezy godz. 20.00. Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł w dniu koncertu, do nabycia- Hotel Renesans, ul. Grecka 6, Hotel Jubilat, ul. Wyszyńskiego 52 oraz na stronir internetowej www.kupbilecik.pl.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments