Jak rozwiązywać spory? Dowiesz się w Sądzie Rejonowym w Zamościu

0
815

Sąd Rejonowy w Zamościu we współpracy z Sądem Okręgowym w Zamościu w ramach “Międzynarodowego Tygodnia Mediacji” organizuje w dniach od 17 do 20 października 2016 r. w budynku Sądu przy ul. Akademickiej 1 spotkania, na których udzielane będą informacje dotyczące instytucji mediacji. Dyżur w tych dniach 18- 19 października w godz. 12- 14 oraz w dniu 20 października w godzinach 12.30 -14 w sali nr V wejście E pełnić będą mediatorzy działający przy Sądzie Okręgowym w Zamościu. Ponadto w dniu 17 października 2016 roku dyżur taki, z udziałem mediatora, kuratora Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej ds. Dorosłych Sądu Rejonowego w Zamościu oraz wyznaczonego do koordynacji Sędziego Sadu Rejonowego, odbędzie się w godzinach 14.00 – 16.00 w sali nr XVII wejście J w budynku Sądu.

W dniu 21 października 2016 roku o godz. 13.00 w Sądzie Okręgowym w Zamościu przy ul. akademickiej 1 w sali nr 1 (sala Kolumnowa) odbędzie się konferencja nt. “Mediacja – Zgoda Buduje” na którą zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane  bliższym poznaniem tej instytucji.

Zasadniczym celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na możliwości i korzyści płynące z korzystania z mediacji jako narzędzia pomocnego przy rozwiązywaniu sporów.

 

Poprzedni artykułAtak terrorystyczny w zamojskim Arsenale!
Następny artykułMMA powraca do Zamościa
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments