Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego. Wyniki i ponad 200 zdjęć

0
2456

W czwartek 29 września w Zamościu na stadionie OSiR odbyła się III edycja Czwartków Lekkoatletycznych czyli Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w Lekkiej Atletyce Gimnazjów i Szkół Podstawowych. Podajemy wyniki:

Gimnazja
100m Dziewczęta
Głuchowska Kinga Gim. Katolickie 13,03
Stroczyńska Arleta Gim. Katolickie 13,48
Szeremeta Karolina Gim. Komarów 14,40

100 m Chłopcy
Patryk Krupa Gim. Łabunie 11,41
Kawka Szymon Gim. Majdan Sopocki 12,06
Gromadzki Hubert Gim. Nr 3 Zamość 12,07
300 m Dziewczęta
Szlendak Martyna Gim. Nr 6 Zamość 47,90
Mazur Paulina Gim. Majdan Sopocki 50,56
Tomczyk Gabriela Gim. Zwierzyniec 51,29
300 m Chłopcy
Działa Norbert Gim. Komarów 41,64
Struzik Robert Gim. Komarów 42,23
Cieplechowicz Patryk Gim. Zwierzyniec 42,24
600 m Dziewczęta
Czapka Oliwia Gim. Nr 5 Zamość 1:53,60
Ordyniec Karolina Gim. Zawada 1:54,43
Pomarańska Dominika Gim. Nielisz 1:55,04
600 m Chłopcy
Żerebiec Jakub Gim. Nr 5 Zamość 1:43,08
Neścior Andrzej Gim. Nr 5 Zamość 1:46,16
Kapłon Szymon Gim. Nr 5 Zamość 1:47,70
1000 m Chłopcy
Matwij Jakub Gim. Nr 3 Zamość 3:15,55
Albrecht Norbert Gim. Zwierzyniec 3:17,01
Jankowski Krystian Gim. Sitno 3:24,91
Skok w dal dziewczęta
Łatyszewicz Monika Gim. Nr 7 Zamość 4,62 m
Fedzioryna Roksana Gim. Jarosławiec 4,36
Tomczyk Gaba Gim. Zwierzyniec 4,35
Skok w dal Chłopcy
Krupa Patryk Gim. Łabunie 5,79 m
Świstek Jan Gim. Zwierzyniec 5,38
Diadia Hubert Gim. Sitno 5,29
Skok wzwyż Dziewczęta
Jeruzal Diana Gim. Nr 3 Zamość 135 cm
Gaca Joanna Gim. Jarosławiec 135
Kucharska Kamila Gim. Jarosławiec 120
Skok wzwyż Chłopcy
Kurzępa Michał Gim. Komarów 150 cm
Kusy Bartek Gim. Zwierzyniec 145
Piotrowski Miłosz Gim. Nr 4 Zamość 143
Rzut oszczepem Dziewczęta
Pawluk Małgorzata Gim. Nr 4 Zamość 20,37 m
Szczepańska Julia Gim. Nr 4 Zamość 19,33
Laskowska Aleksandra Gim. Nr 4 Zamość 16,83
Rzut oszczepem Chłopcy
Płachta Jakub Gim. Komarów 33,29
Struzik Robert Gim. Komarów 26,61
Sołdaczuk Kacper Gim. Nr 7 Zamość 24,21
Pchnięcie kulą Dziewczęta
Łuczak Wiktoria Gim. Jarosławiec 10,88
Kasprzak Wiktoria Gim. Wiktoria 9,68
Wysok Ewa Gim. Sitno 9,10
Pchnięcie kulą Chłopcy
Gromadzki Hubert Gim. Nr 3 Zamość 10,84
Poździk Norbert Gim. Nr 5 Zamość 10,06
Cyc Jakub Gim. Komarów 9,57
Szkoły Podstawowe
60 m Dziewczęta r. 2006
Hajzer Oliwia SP Nr 10 Zamość 9,64
Lupa Magdalena SP Kalinowice 9,65
Szpuga Martyna SP Zwierzyniec 10,11
60 m Dziewczęta r.2005
Seń Martyna SP Płoskie 8,97
Bazylak Paulina SP Nr 2 Zamość 9,26
Walczuk Samanta SP Nr 7 Zamość 9,30
60 m Dziewczęta r. 2004
Jachymek Sabina SP Komarów 8,63
Mozoła Małgorzata SP Łabuńki 8,76
Gmyz Dominika SP Nr 3 Zamość 9,30

60 m Chłopcy r.2006
Hurkała Nikodem SP Majdan Sopocki 9,54
Pieprzowski Piotr SP Nr 4 Zamość 9,78
Noworol Jakub SP Komarów 9,84

60 m Chłopcy r. 2005
Antosz Karol SP Zwierzyniec 8,93
Suchowicz Tobiasz SP Kalinowice 9,03
Szewc Jędrzej 9,30

60 m Chłopcy r. 2004
Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 8,42
Nowak Maciej SP Nr 3 Zamość 8,55
Sołdaczuk Piotr SP 7 Zamość 8,83

300 m Dziewczęta r. 2006
Buczak Weronika SP Nr 9 Zamość 58,28
Naklicka Iza SP Nr 9 Zamość 1:01,41
Piasecka Natalia SP Nr 9 Zamość 1:01,79

300 m Dziewczęta r.2005
Bartnik Julia SP Zwierzyniec 53,54
Dziuba Amelia SP Nr 4 Zamość 55,36
Brodaczewska Klaudia SP Nr 4 Zamość 56,59

300 m Dziewczęta r. 2006
Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 49,65
Kostrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 53,01
Świerczek Patrycja SP Nr 3 Zamość 55,68

300 m Chłopcy r. 2006
Czarniecki Maciej SP Zwierzyniec 56,90
Rucki Maksymilian SP Nr 9 Zamość 57,98
Bryk Krystian SP Nr 4 Zamość 58,83

300 m Chłopcy r.2005
Rymarz Jakub SP Nr 6 Zamość 51,11
Marzec Jakub SP Zwierzyniec 51,91
Miżejewski Jakub SP Zwierzyniec 55,98

300 m Chłopcy r. 2004
Halej Kacper SP Łabunie 50,10
Adamczuk Kacper SP Zwierzyniec 50,42
Borek Kacper SP Nr 9 Zamość 50,79

600 m Dziewczęta r. 2006
Szmidt Wiktoria SP Nr 9 Zamość 2:08,63
Szewczak Oliwia SP Nr 9 Zamość 2:28,57
Gałaszkiewicz Martyna SP Nr 9 Zamość 2:30,57

600 m Dziewczęta r. 2005
Małecka Oliwia SP Nr 4 Zamość 2:11,60
Buryło Dominika SP Nr 9 Zamość 2:14,55
Jewuła Samanta SP Nr 9 Zamość 2:19,00

600 m Dziewczęta r. 2004
Kazanowska Milena SP Nr 3 Zamość 2:04,59
Kłonica Martyna SP Nr 9 Zamość 2:10,51
Grela Zuzanna SP Nr 6 Zamość 2:11,91

1000 m Chłopcy r. 2005
Krawczuk Sebastian SP Nr 8 Zamość 3:38,00
Miedźwiedź Aureliusz SP Nr 3 Zamość 3:46,09
Kawala Łukasz SP Złojec 3:55,54

1000 m Chłopcy r. 2004
Kmiecik Bartłomiej SP Nr 9 Zamość 3:28,60
Bożek Adrian SP Złojec 3:29,34
Kawalec Artur SP Nr 4 Zamość 3:30,25

skok wzwyż Dziewczęta r. 2006
Kosrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 125 cm
Pyś Julia SP Horyszów Polski 120
Bratko Natalia SP Łabunie 120

skok wzwyż Dziewczęta r. 2005
Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 120

skok wzwyż Dziewczęta r. 2004
Nipoń Ilona SP Łabunie 105
Bilska Zuzanna SP Horyszów Polski 100
Palikot Martyna SP Cześniki 90

Skok wzwyż Chłopcy r. 2006
Halej Kacper SP Łabunie 135
Drączkowski Konrad SP Łabunie 115

Skok wzwyż Chłopcy r. 2005
Presz Szymon SP Cześniki 105
Zygmunt Dawid SP Cześniki 100
Topolski Dawid SP Łabunie 95

Skok wzwyż Chłopcy r. 2004
Kołtun Maciej SP Łabunie 120
Skóra Kacper SP Cześniki 90
Czucha Michał SP Cześniki 85

Skok w dal Dziewczęta r. 2005
Walczuk Samanta SP Nr 7 Zamość
Ścibak Oliwia SP Nr 4 Zamość 3,91
Daszek Natalia SP Kalinowice 3,82

Skok w dal Dziewczęta r. 2006
Hajzer Oliwia SP Nr 10 Zamość 3,69 m
Lupa Magdalena SP Kalinowice 3,49
Kołodziejczuk Paulina SP majdan Sopocki 3,40

Skok w dal Dziewczęta r. 2004
Jachymek Sabina SP Komarów 4,08
Markowska Paulina SP 6 Zamość 3,68
Bojko Gabriela SP Łuszczacz 3,68

Skok w dla Chłopcy r. 2005
Marzec Kuba SP Zwierzyniec 4,21
Szafrański Jan SP 3 Zamość 3,68
Kozyra Bartek SP 6 Zamość 3,65

Skok w dla Chłopcy r. 2006
Hurkała Nikodem SP Majdan Sopocki 3,42
Krzeszowski Paweł SP Komarów 3,37
Samonek Jakub SP 3 Zamość 3,34

Skok w dla Chłopcy r. 2004
Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 4,17
Wszoła Grzegorz SP 4 Zamość 3,92
Misztal Mateusz SP Majdan Sopocki 3,89

rzut piłeczką palantową Dziewczęta r.2006
Mulawa Julia SP Katolicka 29,5 m
Naklicka Izabela SP 9 Zamość 29
Szmidt Wiktoria SP 9 Zamość 27

rzut piłeczką palantową Dziewczęta r.2005
Kita Natalia SP 8 Zamość 27
Bartnik Julia SP Zwierzyniec 27
Rogala Amelia SP 8 Zamość 25

rzut piłeczką palantową Dziewczęta r.2004
Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 43
Kłonica Martyna SP 9 Zamość 33,5
Kostur Martyna SP Majdan Sopocki 32

rzut piłeczką palantową Chłopcy r. 2006
Antosz Adrian SP Zwierzyniec 31,5
Pitwała Kuba SP 7 Zamość 31
Rucki Maksymilian SP 9 Zamość 30,5

rzut piłeczką palantową Chłopcy r. 2005
Antosz Karol SP Zwierzyniec 52
Bździuch Marcel SP Zwierzyniec 40,5
Topolski Mateusz SP Łabunie 39

rzut piłeczką palantową Chłopcy r. 2004
Adamczuk Szymon SP Zwierzyniec 58,5
Kierepka Kacper SP 3 Zamość 42
Kawalec Artur SP 4 Zamość 39,5

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments