ZUS szkoli przedsiębiorców

0
627

 

Nie znasz jeszcze nowej wersji programu do rozliczania składek? W Zamościu będzie okazja, żeby zapoznać się z Interaktywnym Płatnikiem Plus. Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców odbędzie się 4 października.

Główna zaleta Interaktywnego Płatnika Plus to możliwość pobierania danych zatrudnionych osób bezpośrednio z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu przedsiębiorca jeszcze przed wysłaniem dokumentów do ZUS wie, czy przygotował je prawidłowo. Dodatkowo program sam się aktualizuje, gdy zajdzie taka potrzeba.

Większość przedsiębiorców korzysta już z nowych funkcji Płatnika. W całym kraju jest jednak jeszcze około 600 tys. płatników składek, którzy używają poprzedniej wersji programu. ZUS przygotował dla nich bezpłatne szkolenia z obsługi Interaktywnego Płatnika Plus. Najbliższe odbędzie się 4 października w siedzibie Inspektoratu ZUS w Zamościu przy ul. Kiepury 2. Początek o godzinie 9.00. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia pod numerem telefonu 84 688 14 46. Informacje można znaleźć też na stronie www.zus.pl w zakładce „Szkolenia”.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments