Zamościanie w “Ugotowanych”. Znacie bohaterów? (zwiastun)

0
2148

Najnowszy 11 sezon programu “Ugotowani” w TVN rozpoczyna się odcinkiem z udziałem uzdolnionych kulinarnie mieszkańców Zamościa i okolic. W programie wystąpi czworo bohaterów, którzy powalczą o tytuł najlepszego gospodarza, a także 5000 złotych.

Wystąpią: Ewelina Kondrakiewicz, Sławomir Źwiernik, Aneta Krupa oraz Daniel Stachniuk.

Premierowy odcinek już w najbliższą niedzielę 11 września o godz. 18.00 na antenie TVN.

 

 

Ewelina Kondrakiewicz – Doradca klientów VIP w jednym z banków. Dodatkowo jest także trenerem kulturystyki i rekreacji ruchowej. A jakby tego było mało, w wolnych chwilach sama trenuje Krav Magę. Jest impulsywna i wybuchowa… i bardzo to w sobie lubi.

Aneta Krupa – Z wykształcenia magister sztuki muzycznej, z zamiłowania florystka i dekoratorka. Od dwóch lat zajmuje się prowadzeniem zespołu ludowego krzewiącego tradycje Roztocza. Kieruje swoim życiem tak, aby przede wszystkim móc spełniać marzenia.

Sławomir Źwiernik – Prawdziwy człowiek przy kasie. Na co dzień dowodzi zespołem zajmującym się serwisem kas fiskalnych. Jest wielkim  miłośnikiem gry w kręgle, w które gra co najmniej trzy razy w tygodniu. Twierdzi, że jest osobą niezwykle wymagającą i pedantyczną, którą można jedynie kochać albo nienawidzić.

Daniel Stachniuk – Optyk i zapalony żeglarz. Dzięki przygodom pod żaglami czuje, że jest wolnym człowiekiem. Jednak zawsze ochoczo wraca do domu, w którym czeka na niego żona i dzieci. Pod niezliczoną ilością tatuaży i nieco groźną miną kryją się olbrzymie pokłady empatii i dobrego humoru.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments